Výhodné balenie Bozita konzervy 12 x 410 g - Krevety

Výhodné balenie Bozita konzervy 12 x 410 g - Kura

12.99 €

Diskontný od známej značky Bozita - tento produkt dodávame za skvelú cenu 13.19 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 7300330005755
Do obchodu

Popis

Bozita

Dnes je tu pre vás od populárnej značky Bozita - tento artikel čaká na vás pri časovo obmedzenej akcii za 13.19 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Bozita obsahuje všetky nevyhnutné vitamíny a minerály. Bozita krmivo v konzerve po 410 g je taktiež vhodné pre gravidné a dojčiace mačky a mačiatka. 97% čistého mäsa (sušeného) v chutnom rôsole Bez sóje, mäsovej múčky, farbív, cukru a obilnín Multivitamíny pre zdravý život Vhodné taktiež pre gravidné a dojčiace mačky, ako i pre mačiatka Obsahuje všetky živiny, vitamíny a minerálne látky, ktoré mačka potrebuje V praktickom ľahko otvárateľnom balení (410g konzerva) Krmivo Bozita je tak kvalitné, pretože: Používa suroviny najvyššej kvality Používa mäso iba z odpovedajúcich chovov Spracováva iba mäso zvierat určených pre bežnú spotrebu ľuďmi Použité mäso neobsahuje hormóny Krmivo neobsahuje dochucovadlá Krmivo neobsahuje konzervačné látky Mäso obsiahnuté v krmive neobsahuje antibiotiká V krmive nie je obsiahnutá mäsokostná múčka Výrobný proces je neustále kontrolovaný (podľa ISO 9001) Výroba šetrná k životnému prostrediu (podľa ISO 14001) Na konzervách je vytlačený dátum výroby. Krmivo Bozita má minimálnu trvanlivosť dva roky od dátumu výroby.

za cenu 13.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce