Výhodné balenie Barkoo Dental snacky - pre malé plemená (56 ks)

Výhodné balenie Barkoo Dental snacky - pre veľké plemená (56 ks)

9.99 €

Vaše možnosti obohacujúce originálne od labelu Barkoo - tento artikel pořizujte extra lacno za 9.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4260358514536
Do obchodu

Popis

Barkoo

Dnes sme vybrali: od originálneho výrobcu Barkoo - tento produkt predávame s výnimočnou zľavou za 9.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Urobte si radosť.

Barkoo dentálne snacky ponúkajú 2 v 1 - starostlivosť i pôžitok: Potešte Vášho štvornohého kamaráta lahodnou maškrtou a zároveň sa starajte o jeho chrup. Snacky sú vhodné pre malé, stredné i veľké plemená. Vďaka 8-hrannému tvaru a výnimočnej konzistencii napomáhajú snacky redukcii zubného povlaku priamo na zuboch i v medzizubných priestoroch. Denným používaním výrazne znížite riziko tvorby povlaku a posilníte ďasná zvieraťa. Bezproblémová dentálna hygiena! Prírodné bez prídavku cukru. Prednosti dentálnych snackov Barkoo: starostlivosť o chrup a pôžitok zo žuvania v jednom 8-hranný tvar a špeciálna konzistencia redukujú zubný povlak každodenným podávaním snackov sa staráte o chrup zvieraťa prírodné bez prídavku cukru tvar vhodný pre všetkých psov vyvinuté odborníkmi dostupné taktiež vo veľkom balení Dentálne maškrty Barkoo sú dostupné v nasledujúcich veľkostiach: pre malé plemená (5 - 10 kg) (28 alebo 56 kusov) pre stredné plemená (11 - 25 kg) (28 alebo 56 kusov) pre veľké plemená (25 kg+) (28 alebo 56 kusov) Účinné, chutné a jednoduché! Barkoo – maškrty z vášne. Viac informácií o produkte získate pod nasledujúcim odkazom: Barkoo Dental Snacks

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce