Výhodné balenie Barkoo Dental snacky - pre malé plemená (56 ks)

Výhodné balenie Barkoo Dental snacky - pre malé plemená (56 ks)

7.19 €

V akcii je len tu od producenta Barkoo - tento hit získate po zľave za 7.19 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4260358514512
Do obchodu

Popis

Barkoo

Váš obľúbený tovar, čo nám dodáva Barkoo - tento produkt kúpite pri práve prebiehajúcej akcii za 7.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!

Barkoo dentálne snacky ponúkajú 2 v 1 - starostlivosť i pôžitok: Potešte Vášho štvornohého kamaráta lahodnou maškrtou a zároveň sa starajte o jeho chrup. Snacky sú vhodné pre malé, stredné i veľké plemená. Vďaka 8-hrannému tvaru a výnimočnej konzistencii napomáhajú snacky redukcii zubného povlaku priamo na zuboch i v medzizubných priestoroch. Denným používaním výrazne znížite riziko tvorby povlaku a posilníte ďasná zvieraťa. Bezproblémová dentálna hygiena! Prírodné bez prídavku cukru. Prednosti dentálnych snackov Barkoo: starostlivosť o chrup a pôžitok zo žuvania v jednom 8-hranný tvar a špeciálna konzistencia redukujú zubný povlak každodenným podávaním snackov sa staráte o chrup zvieraťa prírodné bez prídavku cukru tvar vhodný pre všetkých psov vyvinuté odborníkmi dostupné taktiež vo veľkom balení Dentálne maškrty Barkoo sú dostupné v nasledujúcich veľkostiach: pre malé plemená (5 - 10 kg) (28 alebo 56 kusov) pre stredné plemená (11 - 25 kg) (28 alebo 56 kusov) pre veľké plemená (25 kg+) (28 alebo 56 kusov) Účinné, chutné a jednoduché! Barkoo – maškrty z vášne. Viac informácií o produkte získate pod nasledujúcim odkazom: Barkoo Dental Snacks

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce