Výhodné balenie Applaws 24 x 70 g - Filé z tuniaka & krevety

Výhodné balenie Applaws 24 x 70 g - Kuracie prsia & syr

19.19 €

Jasný hit, od populárnej značky Applaws - tento artikel je v tento okamih po zlacnenie za 19.19 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 5060481891066
Do obchodu

Popis

Applaws

Poctivý výrobok, populárneho výrobcu Applaws - tento artikel je tu pre vás po zlacnenie za 19.19 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Applaws krmivo pre mačky sa skladá iba z kvalitných a prírodných surovín. Použité kuracie mäso pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá kŕmené prirodzene a nie sú do krmiva pridávané hormóny. Ryby, ktorých mäso je použité v krmive, boli lovené vo voľnej prírode. Rozdiel uvidíte hneď na prvý pohľad po otvorení konzervy: Prirodzená konzistencia Vás istotne presvedčí! Charakteristika produktu v skratke: 13 rôznych príchutí + varianta Kitten pre mačiatka Bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervačných látok Neobsahuje lepok a pridané vitamíny 75% mäsa Kuracie mäso neobsahuje hormóny, kurčatá boli kŕmené prirodzene, ryby lovené vo voľnej prírode Obdržať možete nasledujúce miešané balenia: Mix: kuracie prsia/filé z tuniaka: 12 x kuracie prsia 12 x filé z tuniaka Mix: filé z tuniaka/filé z tuniaka & krevety: 12 x filé z tuniaka & krevety 12 x filé z tuniaka Mix: kuracie prsia/kuracie prsia & syr: 12 x kuracie prsia & syr 12 x kuracie prsia

za cenu 19.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce