Výhodné balenie Applaws 24 x 156 g - Kuracie prsia & syr

Výhodné balenie Applaws 24 x 156 g - Kura & kačacie

33.99 €

Kvalitný čo nám vyrába Applaws - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 33.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5060481891318
Do obchodu

Popis

Applaws

Spokojnosť prinášajúci s trendy značkou Applaws - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za bombastickú cenu 33.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Applaws je krmivo vyrobené z kvalitných prírodných surovín. Použité kuracie mäso pochádza z chovov, v ktorých sú zvieratá kŕmené prírodným spôsobom a krmivo neobsahuje hormóny. Ryby, ktoré krmivo obsahuje, boli lovené iba odpovedajúcimi spôsobmi. Kvalitu tohto krmiva rozoznáte voľným okom, akonáhle otvoríte konzervu: prírodná konzistencia Vás presvedčí! Charakteristika produktu v skratke: Bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervačných látok Neobsahuje lepok a prídavné vitamíny 75% mäsa

za cenu 33.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce