Výhodné balenie Animonda Integra Protect Adult Sensitive konzerva 24 x 200 g - jahňacie a ryža

Výhodné balenie Animonda Integra Protect Adult Sensitive konzerva 24 x 200 g - morčacie a ryža

23.99 €

No tak toto je gól: od obľúbenej spoločnosti Animonda Integra - tento artikel musíte mať po zľave za 23.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 4017721868587
Do obchodu

Popis

Animonda Integra

Exkluzívny od top výrobcu Animonda Integra - tento produkt máte za pár kliknutí za takmer veľkoobchodnú cenu 23.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Intolerancia voči určitým zložkám stravy sa u mačiek vyskytuje pomerne hojne. Symptómy ako sú problémy s trávením, zvracanie, hnačka, problémy so srsťou či kožou, teda vypadávanie srsti či nutkanie sa stále škrabať, patria k typickým prejavom alergie. Aby sa zamedzilo problémom v žalúdočnom a tráviacom trakte, je potrebné zmeniť formu stravy. Animonda Integra Protect Adult Sensitive obsahuje redukované množstvo prísad, z ktorýxh sa skladá, a ktoré naviac vykazujú minimálny počet alergénov. Aby bolo znížené i riziko alergie na niektorý druh proteínu obsiahnutého v krmive, bola konzerva vyrobená len z jediného zdroja živočíšneho proteínu. Jahňacie mäso býva použité pomerne vzácne v strave pre zvieratá, morčacie mäso sa zasa radí medzi ľahko stráviteľné s minimálnou intoleranciou. Ako jediný zdroj uhľohydrátov bola v tomto prípade použitá ryža. Repkový olej dodá telu potrebné omega 3 a 6 mastné kyseliny a napomôže obmedziť prípadné alergické reakcie, ktoré sú viditeľné na koži. Vďaka špeciálnej kombinácii minerálnych látok pôsobí krmivo tiež proti tvorbe obličkových a močových kameňov. Vlastnosti produktu - prehľad: Samostatné krmivo pre mačky s citlivým zažívaním či intoleranciou voči určitým zložkám potravy K zmierneniu symptómov ako je škrabanie, vypadávanie srsti, hnačky či zvracanie Redukovaný počet surovín: aby bola minimalizovaná možnosť vzniku alergickej reakcie Single-proteín: morčacie alebo jahňacie mäso (podľa vybranej varianty), obsahuje vždy len jeden zdroj bielkoviny Bez gluténu: s ľahko stráviteľnou ryžou ako jediným zdrojom uhľohydrátu Repkový olej: pre zdravú pokožku a lesklú srsť Profylaxia proti tvorbe močových kameňov: špeciálna minerálna látka pôsobí proti vzniku močových a obličkových kameňov Bez cukru, sóje či umelých látok a prísad

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce