Výhodné balenie Animonda Integra Protect Adult Diabetes mištičky

Výhodné balenie Animonda Integra Protect Adult Diabetes mištičky, 24 x 100 g - s hovädzím

17.99 €

Unikátny od obľúbenej spoločnosti Animonda Integra - tento hit ľahko nájdete v sezónne zľave za 18.79 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 4017721844130
Do obchodu

Popis

Animonda Integra

V akcii je len tu od kvalitného výrobcu Animonda Integra - tento artikel pořizujte s neuveriteľnou zľavou za 18.79 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Už sa tešíte na svoju objednávku?

Jedným z najčastejších zdravotných problémov u mačiek je diabetes mellitus, teda hormonálne ochorenie látkovej výmeny, pri ktorej je krvný cukor chronicky zvýšený. Tento zvýšený cukor v tele vedie k tomu, že bunky už nemajú dostatok energie. Strata svalovej hmoty a tuku je toho výsledkom. Príčin tejto choroby je mnoho, často stojí za jej spustením nadváha. Zvýšený príjem potravy a vody, pokročilejšia vychudnutosť alebo zvýšená potreba močenia sú symptómy tejto choroby. Mimo medikácii je samozrejme i potrebné upraviť zvierati adekvátne situácii i životosprávu. Animonda Integra Protect Adult Diabetes je mäsové krmivo, ktoré je vyrobené špeciálne pre potreby mačiek trpiacich na diabetes a napomáha v dosiahnutí stabilného obrazu krvného cukru. Receptúra je tvorená vysokým podielom proteínu, jedná sa o viac než 45%, ktorý napomáha tvorbe svalovej hmoty. Uhľohydráty nie sú v krmive obsiahnuté rovnako ako neobsahuje žiadne obilniny, čo je výhoda i pre mačky, ktoré trpia intoleranciou voči obilninám. Krmivo má za cieľ zníženie hladiny cukru v tele. Vďaka špeciálnej kombinácii minerálnych látok pôsobí i proti obličkovým a močovým kameňom. Vlastnosti produktu - prehľad: Samostatné krmivo pre mačky trpiace na diabetes mellitus K stabilizácii obrazu krvného cukru Vysoký obsah proteínu:viac než 45 % živočíšnych bielkovín, podporuje nárast svaloviny Bez uhľohydrátov: k zamedzeniu negatívnej zmeny hladiny krvného cukru Profylaxia proti tvorbe močových kameňov: špeciálne minerálne látky pôsobia proti obličkovým a močovým kameňom Bez cukru, sóje a umelých látok

za cenu 18.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce