Výhodná sada: prerezávač srsti + nôž na odstránenie plstnatej srsti - 2-dielna sada: šírka hrebeňa 7

Výhodná sada: prerezávač srsti + nôž na odstránenie plstnatej srsti - 2-dielna sada: šírka hrebeňa 7,6 cm

6.99 €

Prvotriedný so známou značkou zooplus Exclusive - tento artikel musíte mať vo výpredajové akciu za 6.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 4054651986981
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Trhom osvedčený produkt, od značky zooplus Exclusive - tento tovar zakúpite za výhodnú cenu 6.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

S touto veľmi kvalitnou sadou nástrojov pre starostlivosť o srsť ľahko a bezbolestne rozčešete a odstránite uzlíky a splstnatenú srsť z kožúška Vášho domáceho miláčika. Tiež pri dlhej srsti a hustej, splstnatenej podsade srsti rozčeše 6 ostrých kovových čepelí nože šetrne aj tie najzauzlenejšie miesta. Volné chlpy, uvoľnenú podsadu srsti a splstnatenú srsť možno ľahko a efektívne odstrániť prerezávačom srsti. Vďaka rovnomerne umiestneným oceľovým čepeliam prekĺzne žbilko bez námahy srstí Vášho psa alebo mačky. Prerezávač je v ponuke v dvoch rôznych šírkach. Vyberte prosím vhodnú sadu pre Vášho štvornohého kamaráta. Oba nástroje sú vybavené ergonomickou rukoväťou, ktorá sa optimálne prispôsobí Vašej ruke a uľahčí Vám tak starostlivosť o srsť. Nôž na odstránenie plstnatej srsti v krátkom prehľade: Nôž pre psy a mačky na odstránenie splstnatenej a zauzlenej srsti a podsady Efektívne a bezbolestné: 6 ostrých čepelí pre rýchle a šetrné odstránenie plstnatej srsti Šetrný k pokožke: zaoblené konce čepelí Ergonomická rukoväť: so žliabkami pre prsty, uľahčuje prácu s nožom Farba: čierna, zelená Materiál: Čepele: kov Rukoväť: umelá hmota s gumovými lamelami Rozmery: Celkový rozmer: D 18,5 x Š 3,5 cm Dĺžka čepelí: 12 mm Prerezávač srsti v krátkom prehľade: Prerezávač srsti dostupný v dvoch šírkach, pre mačky a psy všetkých veľkostí Vhodný pre všetky druhy srsti všetkých dĺžok Efektívna starostlivosť o srsť: rozčesáva a odstraňuje podsadu a zauzlenú a splstnatenú srsť Rovnomerne usporiadané hroty z ušľachtilej ocele: bezpečne kĺže skrz srsť, zaoblené konce sú šetrné k pokožke, bráni poraneniu zvieraťa Ergonomická rukoväť: gumové lamely s priehlbinami pre prsty, dobre sa drží, bezpečná a ľahká manipulácia Kvalitné materiály Ochrana hrebeňa: chráni oceľový hrebeň pred poškodením pri skladovaní Praktická slučka na zavesenie Nízka hmotnosť: iba 94 resp. 113 g (podľa zvoleného prevedenia) Farba: čierna, zelená Materiál: hrebeň: ušľachtilá oceľ rukoväť: umelá hmota s gumovými lamelami Rozmery: pre mačky a malé psy: d 15,5 x š 6 x v 5,5 cm, šírka hrebeňa: 50 mm pre stredne veľké a veľké psy: d 16 x š 8 x v 5,5 cm, šírka hrebeňa: 76 mm Nôž na odstránenie plstnatej srsti a prerezávač srsti možno zakúpiť tiež samostatne. Tu nájdete odkazy s viacerými informáciami k vysoko kvalitným nástrojom pre starostlivosť o srsť: Nôž na odstránenie plstnatej srsti Prerezávač srsti Tipy na starostlivosť o srsť: Používajte iba na suchú srsť. Kovové hroty by mali jemne kĺzať skrz srsť zvieraťa (vždy po smere rastu). Nepoužívajte príliš dlho a s veľkým tlakom na jedno miesto. Na silne zauzlenú srsť odporúčame použiť najprv strihací strojček z našej ponuky. Nepoužívajte, ak je zviera zranené alebo má otvorené rany. Prečesávač slúži k cielenej redukcii husté a rýchlo sa zauzlujúcej srsti.

za cenu 6.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce