Vodítko pre mačky flexi Cat - čierna

6.99 €

Jedinečná ponuka, originálne od labelu flexi - tento produkt objednáte v časovej obmedzenej zľave za 6.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4000498023426
Do obchodu

Popis

flexi

V akcii je len tu čo nám vyrába flexi - tento produkt ponúkame vo výhodnej akcii za 6.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Obzvlášť ľahké a pohodlné flexi Cat New Classic vodítko vo vreckovom formáte bolo vytvorené pre mačky a malé zvieratá do max. 8 kg. Funkčná automatika navíjania a brdzdový systém v osvedčenej flexi kvalite umožňujú komfortný a bezpečný pohyb Vašej mačky, králika, fretky alebo iných malých zvierat do max. 8 kg. Lanko je roztiahnuteľné až do 3 m a pri priblížení sa automaticky zroluje späť a nedochádza k prevísaniu lanka. Vodítkom flexi Cat zabezpečíte Vášmu štvornohému miláčikovi prirodzenú voľnosť pohybu a zároveň ho máte pod kontrolou. Vďaka brzdovému systému môžete zastaviť navíjanie vodítka a tak obmedziť vzdialenosť pohybu Vášho miláčika. Vodítko flexi Cat spĺňa najvyššiu kvalitu a komfort, aby ste si užili prechádzku s Vaším maznáčikom. Je mnoho situácií, kedy môže byť vodítko zmysluplné, nápomocné a nevyhnutné a umožňuje bezpečný výlet do prírody. Produkt vyrobený v Nemecku presviedča so svojím pomerom ceny a výkonnosti milióny chovateľov zvierat vo viac ako 9 krajinách. Vodítko pre mačky flexi Cat čierne 3 m v prehľade: 3 m dlhé kompaktné vodítko Veľkosť XS: pre mačky, králiky, fretky alebo iné malé zvieratá do max. 8 kg Brzdový systém: jednoduchým stlačením tlačidla zastavíte odvíjanie lanka a môžete mať väčšiu kontrolu nad Vaším miláčikom Vreckový formát: obzvlášť ľahké a pohodlné S bezpečnostnou slučkou: zabraňuje rýchlemu zrolovaniu lanka v prípade pretrhnutia Kvalitný produkt: prémiová kvalita všetkých použitých častí s pochrómovanou karabínou Vyrobené v Nemecku: v Nemecku vyrobené, obľúbené na celom svete Farba: čierna Materiál: plast Váha: cca. 100 g

za cenu 6.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce