Vodítko Flexi New Classic S lanko

Vodítko Flexi New Classic S lanko, čierne (5 m) - vodítko

8.19 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od obľúbenej spoločnosti flexi - tento artikel je v túto chvíľu po zlacnenie za 7.19 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4000498022528
Do obchodu

Popis

flexi

Váš obľúbený tovar, s trendy značkou flexi - tento artikel nakupujte pri práve prebiehajúcej akcii za 7.19 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Toto lanové Flexi vodítko ponúka Vášmu psovi veľa voľnosti počas prechádzok. Lanko je roztiahnuteľné až do 5 m a pri priblížení sa k psovi sa automaticky zroluje späť a nedochádza k prevísaniu lanka. Ak chcete mať väčšiu kontrolu nad Vaším psom, môžete skrátiť dĺžku lanka pomocou brzdového systému jednoduchým stlačením tlačidla. Neutrálna čierna rukoväť je príjemná na dotyk a vďaka pevnej páske je vodítko vhodné pre veľmi aktívne psy s hmotnosťou do 8 kg alebo pokojnejšie psy do 15 kg. V odnímateľnom zásobníku Multi-Box (nie je súčasťou balenia) môžete mať schované sáčky na výkaly alebo psie maškrty. V prípade, že idete na prechádzku so psom v neskorších hodinách, môžete využiť pripojiteľný LED systém osvetlenia (nie je súčasťou balenia), ktorý zlepšuje viditeľnosť v tme. Ďalšie informácie k farebne vhodnému Multi-Boxu nájdete tu. Ďalšie informácie k flexi LED-svetelnému systému nájdete tu. Vodítko Flexi New Classic S v prehľade: 5 m dlhé navíjacie páskové vodítko s inovatívnym dizajnom Veľkosť S: pre psov do 12 kg, a tiež pre pokojných psov s hmotnosťou až 15 kg alebo pre aktívne psy do 8 kg Navíjací systém: zaistí, navíjanie vodítka hladko dovnútra a von z púzdra, zabráni krúteniu alebo zablokovaniu Brzdový systém: jednoduchým stlačením tlačidla zastavíte odvíjanie pásky a môžete mať väčšiu kontrolu nad psom Funkčné príslušenstvo: vodítko je možné upraviť pomocou týchto praktických doplnkov (nie sú súčasťou balenia produktu Zásobník Multi Box: odnímateľný box na psie maškrty a sáčky na výkaly LED systém osvetlenia: jasné svetlo pre lepšiu viditeľnosť v tme S bezpečnostnou slučkou: zabraňuje spôsobiť zranenie v prípade, ak obojok praskne Prvotriedna kvalita: vďaka vysokej kvalite spracovania s pochrómovanou karabínou Made in Germany: vyrobené ručne v Nemecku, obľúbené po celom svete Farba: čierna Materiál: plast Váha: cca 160 g

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce