Vitakraft Cat Stick Classic - hydinové a pečeň (6 x 6 g)

Vitakraft Cat Stick Classic - morčacie a jahňacie (12 x 6 g)

1.49 €

Dnes sme vybrali: populárneho výrobcu Vitakraft - tento hit môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 2.79 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 7610376238469
Do obchodu

Popis

Vitakraft

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu čo odoberáme od výrobcu Vitakraft - tento tovar si môžete nechať doručiť vo výpredajové akciu za 2.79 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Či už ako desiata alebo odmena pri hraní: S Vitakraft Cat Stick Classic maškrtami potešíte Vášho miláčika kedykoľvek – a to úplne bez výčitiek. Tieto výdatné a chutné desiaty sú úplne bez cukru, bez farbív a dochucovadiel. Navyše nájdete v každom druhu vysoké množstvo rýb (80%) alebo mäsa (95%). Šesť jednotlivých tyčiniek je balených jednotlivo tak, aby zostala dokonale zachovaná prírodná aróma a chuť. Takisto vďaka jednotlivému baleniu je jednoduché odmeny dávkovať. Vitakraft Cat Stick Classic v prehľade: Maškrta alebo malá odmena pre mačky Veľmi vysoký podiel mäsa alebo rýb (95% alebo 85%) Bez cukru Bez umelých dochucovadiel a farbív Lákavá vôňa a chuť Lámacie drážky pre dokonalé porciovanie Praktické balenie 6 kusov každý obzvlášť zabalený pre uchovanie arómy

za cenu 2.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce