Viaccestné dvierka pre mačky Freedom - Dvierka pre mačky biela

7.49 €

Jasný hit, kvalitné značky zooplus Exclusive - tento produkt doručujeme za mimoriadne nízku cenu 7.49 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 4054651733233
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Váš obľúbený produkt, od výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel odporúčame za výhodnú cenu 7.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Tieto viaccestné dvierka pre mačky s veľkým priechodom sú vhodné najmä pre veľké mačacie plemená a možno ich nainštalovať do dverí či na stenu. Mačka tak môže samostatne prechádzať z izby do izby či von a späť. Pomocou 4 polôh zámku môžete nastaviť dvierka na uzatvorenie či otvorenie len v jednom či v oboch smeroch. Tónovaná výkyvná klapka je vybavená tesnením, aby sa dvierka bezpečne uzavreli a zabránili prievanu. Magnety naviac bránia otvoreniu dvierok pri silnom vetre. Hĺbku dvierok možno nastaviť až na 50 mm podľa hrúbky Vašich dverí. Dostupné sú tiež predlžovacie prvky tunela (30 mm/prvok). Premyslený výrobok, ktorý Vašej mačke dopraje dostatok slobody! Viaccestné dvierka pre mačky biele v krátkom prehľade: Biele dvierka pre mačky na dvere či steny S veľkým priechodom: ideálna pre veľké mačacie plemená 4-cestný zámok: podľa potreby môže byť úplne uzavretý alebo otvorený v jednom či oboch smeroch Tónovaná výkyvná klapka s kefovým tesnením: chráni pred prievanom a umožňuje bezhlučné pohyby klapky Magnetický zámok: uzavrie dvierka potom, čo zviera prejde a udrží dvierka zavreté i pri silnom vetre Individuálne nastaviteľná hĺbka: vďaka predlžovacím prvkom až 50 mm Viac slobody: umožňuje mačke pohybovať sa z izby do izby či von a späť i v prípade, že nie ste doma Farba: biela Materiál: umelá hmota Veľkosť: Celkový rozmer: 23,5 x 25,2 cm Požadovaná veľkosť výrezu: 21 x 22,7 cm Rozmer priechodu: š 19 x v 20,6 cm Maximálna montážna hĺbka: 50 mm Tunel dvierok možno skrátiť na dva výrezy na 16, resp. 38 mm Priechod možno pomocou zvlášť dostupných prvkov individuálne predĺžiť o 3 cm na jeden tunelový prvok Obsah balenie: Viaccestné dvierka pre mačky Skrutky s krytkami Návod Predlženie tunela v krátkom prehľade: Jeden prvok predĺži priechod o 3 cm Možno pripojiť niekoľkých predlžovacích prvkov tunela Farba: biela Materiál: umelá hmota Veľkosť prvku tunela: š 20 x v 21,5 x h 5,8 cm

za cenu 7.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce