Vetbed® Isobed SL deka pre psov Paw

Vetbed® Isobed SL deka pre psov Paw, čierno/šedá - D 100 x Š 75 cm

17.49 €

Ponuka pre vás: od firmy Vetbed - tento hit môžete získať s VIP zľavou pre každého za 15.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 5023620003102
Do obchodu

Popis

Vetbed

Špičkový tovar, s osvedčenou značkou Vetbed - tento hit zoženiete v sezónne zľave za 15.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Deka pre psov Vetbed® Isobed SL Paw je absolútne mäkká a zároveň antialergénna, tým je ideálna taktiež pre citlivých psov alebo ako podložka pri odchove šteniatok. Mimoriadne mäkký materiál pôsobí izolačne proti chladu od podlahy a prepúšťa vlhkosť a vzduch. Deku Vetbed® Isobed je možné prať z dezinfekčných dôvodov pri 95°C v pračke a sušiť v sušičke. Tým je mimoriadne hygienická a antialergénna. Deka je vyrobená z pevného dutého vlákna a môže sa ustrihnúť na potrebnú veľkosť bez toho, aby sa okraje strapkali. Spodná strana má protišmykovú vrstvu z gumy, to zaručuje stabilitu na hladkom povrchu. Vetbed® Isobed SL deka Paw, čierno/šedá v prehľade: antialergénna prepúšťa vlhkosť a vzduch izolačná proti chladu od podlahy s protišmykovou vrstvou možné prať v pračke do 40°C (běžné pranie) možné prať v pračke do 95°C (príležitostné dezinfekčné pranie) možné sušiť v sušičke upravenie na potrebnú veľkosť bez toho, aby sa okraje strapkali z dutého vlákna typu trevira výška 20 mm, cca 2.000 g/bm čierna so šedými labkami Made in England Upozornenie: V bežných prípadoch perte Vetbed® Isobed SL deku Wave na 40°C. Ak ju chcete vydezinfikovať, perte na 95°C. Kvôli možnému poškodeniu vlákien a protišmykovej vrstvy by sa malo dezinfekčné pranie vykonávať len v nevyhnutných prípadoch. Po vypraní sa zmení povrch deky, to však nemá vplyv na funkčnosť tohto produktu. Pri praní nepoužívajte aviváž!

za cenu 15.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce