Vetbed® Isobed SL deka pre mačky Wave

Vetbed® Isobed SL deka pre mačky Wave, krémovo/hnedá - D 100 x Š 75 cm

17.49 €

No a toto chcete: pochádzajúce od značky Vetbed - tento hit môžete získať v bombastické akcii za 17.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5023620003133
Do obchodu

Popis

Vetbed

Váš obľúbený produkt, od známeho výrobcu Vetbed - tento artikel nakupujte s neuveriteľnou zľavou za 17.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Deka pre mačky Paw Vetbed® Isobed SL je absolútne mäkká a zároveň antialergénna, tým je ideálna taktiež pre citlivé mačky alebo ako podložka pri odchove mačiatok. Mimoriadne mäkký materiál pôsobí izolačne proti chladu od podlahy a prepúšťa vlhkosť a vzduch. Deku Vetbed Isobed je možné prať až na 95°C v pračke a sušiť v sušičke. Tým je mimoriadne hygienická a antialergénna. Deka je vyrobená z pevného dutého vlákna a môže sa ustrihnúť na potrebnú veľkosť bez toho, aby sa okraje strapkali. Spodná strana má protišmykovú vrstvu z gumy, to zaručuje stabilitu na hladkom povrchu. Vetbed® Isobed SL deka pre mačky Wave v prehľade: antialergénna prepúšťa vlhkosť a vzduch izolačná proti chladu od podlahy s protišmykovou vrstvou možné prať v pračke do 40°C (bežné pranie) možné prať v pračke do 95°C (príležitostné dezinfekčné pranie) upravenie na potrebnú veľkosť bez toho, aby sa okraje strapkali výška 20 mm, cca 2.000 g/bm krémová s hnedými vlnkami Made in England Upozornenie: V bežných prípadoch perte Vetbed® Isobed SL deku Wave na 40°C. Ak ju chcete vydezinfikovať, perte na 95°C. Kvôli možnému poškodeniu vlákien a protišmykovej vrstvy by sa malo dezinfekčné pranie vykonávať len v nevyhnutných prípadoch. Po vypraní sa zmení povrch deky, to však nemá vplyv na funkčnosť tohto produktu. Pri praní nepoužívajte aviváž ani sušičku!

za cenu 17.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce