Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni - 2 x 8 kg*

Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni - 2,75 kg

16.99 €

Ponuka pre vás: čo nám vyrába Versele Laga - tento artikel odporúčame vo zľavové akciu za 16.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5410340614273
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Ponuka pre vás: s osvedčenou značkou Versele Laga - tento artikel musíte mať po zľave za 16.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Urobte si radosť.

Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni je kompletné krmivo, vyvinuté špeciálne pre citlivých (zakrpatených) králikov. Zloženie z vybraných travín a dôležitých bylín je veľmi šetrné k črevám hlodavca a prispieva ku zdravému tráveniu. Timotejka lúčna a karotka podporujú prirodzenú črevnú mikroflóru. Vďaka obsiahnutej vláknine sú tiež posilnené zuby hlodavcov. Zmes je vďaka lahodnému ovociu, bylinkám a zelenine veľmi chutná. Zmes Nature Fibrefood Cuni je vhodná pre citlivých králikov a podporuje ich zdravie a kondíciu. Prednosti Nature Fibrefood Cuni v krátkom prehľade:   Kompletné krmivo pre citlivých (zakrpatených) králikov 100% bezobilninová receptúra: obilniny sú ťažko stráviteľné a nevyužiteľné Vybrané traviny a byliny: ľahko stráviteľné a zdravé Timotejka lúčna a karotka: pre harmonické trávenie Oleje a tuky: pre lesklú a krásnu srsť Yucca schidigera: eliminuje nepríjemný pach moču a stolice FOS a MOS: fermentovateľná vláknina prispieva ku zdravej črevnej mikroflóre a posilňuje imunitný systém Uzavierateľné balenie *Prosíme pozor: 8kg balenie Versele-Laga Nature Cuni sú balenia s popisom odlišným od obrázku na prednej strane. Zloženie krmiva nájdete na bielej nálepke na spodnej strane alebo na boku balenia.

za cenu 16.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce