Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni - 2 x 8 kg*

Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni - 2 x 8 kg*

24.99 €

Neodoláte: od kvalitného výrobcu Versele Laga - tento hit môžete získať výhodne za 47.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 5410340614280
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Prvotriedný kvalitné značky Versele Laga - tento produkt máte za pár kliknutí v časovej obmedzenej zľave za 47.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni je kompletné krmivo, vyvinuté špeciálne pre citlivých (zakrpatených) králikov. Zloženie z vybraných travín a dôležitých bylín je veľmi šetrné k črevám hlodavca a prispieva ku zdravému tráveniu. Timotejka lúčna a karotka podporujú prirodzenú črevnú mikroflóru. Vďaka obsiahnutej vláknine sú tiež posilnené zuby hlodavcov. Zmes je vďaka lahodnému ovociu, bylinkám a zelenine veľmi chutná. Zmes Nature Fibrefood Cuni je vhodná pre citlivých králikov a podporuje ich zdravie a kondíciu. Prednosti Nature Fibrefood Cuni v krátkom prehľade:   Kompletné krmivo pre citlivých (zakrpatených) králikov 100% bezobilninová receptúra: obilniny sú ťažko stráviteľné a nevyužiteľné Vybrané traviny a byliny: ľahko stráviteľné a zdravé Timotejka lúčna a karotka: pre harmonické trávenie Oleje a tuky: pre lesklú a krásnu srsť Yucca schidigera: eliminuje nepríjemný pach moču a stolice FOS a MOS: fermentovateľná vláknina prispieva ku zdravej črevnej mikroflóre a posilňuje imunitný systém Uzavierateľné balenie *Prosíme pozor: 8kg balenie Versele-Laga Nature Cuni sú balenia s popisom odlišným od obrázku na prednej strane. Zloženie krmiva nájdete na bielej nálepke na spodnej strane alebo na boku balenia.

za cenu 47.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce