Versele-Laga Nature Chinchilla - 9 kg*

Versele-Laga Nature Chinchilla - 9 kg*

43.99 €

V zľave je so známou značkou Versele Laga - tento artikel objednávajte s neuveriteľnou zľavou za 22.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5410340614150
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Neodoláte: čo nám dodáva Versele Laga - tento hit zaobstaráte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 22.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Zmes Nature Chinchilla je optimálne kompletné krmivo pre činčily. Kombinácia vybraných bylín, cenných travín a šťavnatej zeleniny ako je karotka, hrášok a paprika je pre hlodavca neodolateľná a prispieva k jej dobrému zdraviu. Zelenina obsahuje veľké množstvo esenciálnych vitamínov a minerálnych látok, ktoré posilňujú imunitný systém zvieraťa. Zmes bohatá na vlákninu neobsahuje žiadny pridaný cukor, je ľahko stráviteľná a ideálna pre citlivé zvieratá . Krmivo Nature Chinchilla je nevyhnutnou súčasťou pestrého jedálnička a obsahuje všetko, čo činčila pre zdravý a šťastný život potrebuje. Prednosti kmriva Nature Chinchilla v krátkom prehľade:   Bezobilninové kompletné krmivo pre činčily Traviny a zelenina: ľahko stráviteľné a bohaté na vlákninu Bez prídavku cukru: ideálne pre citlivé zvieratá Extra dávka vitamínov a minerálnych látok: posilňujú imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu Yucca schidigera: redukuje nepríjemný pach moču a stolice FOS a MOS: fermentovateľná vláknina podporuje zdravé trávenie Uzavierateľné balenie *Prosíme pozor: 9kg balenie Versele-Laga Nature Cuni sú balenia s popisom odlišným od obrázku na prednej strane. Zloženie krmiva nájdete na bielej nálepke na spodnej strane alebo na boku balenia.

za cenu 22.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce