Versele-Laga Nature Chinchilla - 9 kg*

Versele-Laga Nature Chinchilla - 2,3 kg

11.99 €

Hit poslednej doby, od výrobcu Versele Laga - tento produkt objednáte v akcii za 11.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5410340614143
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Exkluzívny od top výrobcu Versele Laga - tento artikel čaká na vás vo zľavové akciu za 11.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Zmes Nature Chinchilla je optimálne kompletné krmivo pre činčily. Kombinácia vybraných bylín, cenných travín a šťavnatej zeleniny ako je karotka, hrášok a paprika je pre hlodavca neodolateľná a prispieva k jej dobrému zdraviu. Zelenina obsahuje veľké množstvo esenciálnych vitamínov a minerálnych látok, ktoré posilňujú imunitný systém zvieraťa. Zmes bohatá na vlákninu neobsahuje žiadny pridaný cukor, je ľahko stráviteľná a ideálna pre citlivé zvieratá . Krmivo Nature Chinchilla je nevyhnutnou súčasťou pestrého jedálnička a obsahuje všetko, čo činčila pre zdravý a šťastný život potrebuje. Prednosti kmriva Nature Chinchilla v krátkom prehľade:   Bezobilninové kompletné krmivo pre činčily Traviny a zelenina: ľahko stráviteľné a bohaté na vlákninu Bez prídavku cukru: ideálne pre citlivé zvieratá Extra dávka vitamínov a minerálnych látok: posilňujú imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť organizmu Yucca schidigera: redukuje nepríjemný pach moču a stolice FOS a MOS: fermentovateľná vláknina podporuje zdravé trávenie Uzavierateľné balenie *Prosíme pozor: 9kg balenie Versele-Laga Nature Cuni sú balenia s popisom odlišným od obrázku na prednej strane. Zloženie krmiva nájdete na bielej nálepke na spodnej strane alebo na boku balenia.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce