Versele-Laga Cuni Adult Complete - 2 x 8 kg*

Versele-Laga Cuni Adult Complete - 2 x 1,75 kg

9.99 €

Váš obľúbený tovar, od obľúbenej spoločnosti Versele Laga - tento produkt obchodujeme vo výpredajové akciu za 17.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5410340613283
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Diskontný od popredného výrobcu Versele Laga - tento hit môžete zohnať v jedinečnej akcii za 17.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Špeciálne prispôsobené extrudáty umožňujú zdravé a vyvážené kŕmenie Vášho zvieraťa bez toho, aby boli vyberané iba niektoré zložky krmiva. Je prispôsobené nutričnej fyziológii králikov a obsahuje iba malé množstvo škrobov, lebo do krmiva nie sú pridané obilné zrná. Špeciálnym spracovaním granúl sú kúsky obzvlášť dobre stráviteľné a chutné. Dlhé vlákna zaručujú zdravé trávenie a napomáhajú nutnému opotrebovaniu zubov. Cuni Complete v prehľade: Dental Care Dlhé, nemleté vlákna s vysokým obsahom kremičitanov podporujú aktivitu čeľuste a dôležité obrusovanie stále rastúcich zubov. Fresh Vegetables Extrudačný proces umožňuje pridanie čerstvej zeleniny. Vďaka prídavku min. 10 % čerstvej zeleniny sa zvyšuje akceptácia krmiva a zároveň je zviera zásobené mnohými dôležitými vitamínmi. Long Fibres Králiky sú od prírody bylinožravce a ich výživa musí obsahovať dôležité balastné látky a malé množstvo škrobov. Cavia Complete sa skladá z 20 % vlákniny. Vďaka špeciálnemu spôsobu výroby môžu byť extrudáty vyrobené z dlhých, nemletých vlákien (bohatých na silikát), ktoré hrajú pri prirodzenom príjme potravy dôležitú úlohu. Tieto dlhé vlákna podporujú zdravú funkciu čriev a nutné obrusovanie zubov. Low Calorie Nízky energetický obsah, malé množstvo škrobu a vysoký podiel vlákniny sú ideálne pre ľahko stráviteľnú a vyváženú výživu a napomáhajú udržať ideálnu hmotnosť. Florastimul Pridaním prebiotík - fructo-oligosacharidov (FOS) a mannan-oligosacharidov (MOS) - je podporená črevná flóra týchto malých cicavcov, a tým je zaistené optimálne trávenie. Vitamín Plus Extrudáty sú doplnené o niektoré esenciálne vitamíny: vitamín A : obnova kožných buniek, dobrý zrak, rozmnožovanie a látková výmena vitamín D3: príjem vápnika a fosforu, metabolizmus kostí vitamín E a vitamín C: dôležité antioxidanty, ktoré chránia bunky proti voľným radikálom a týmto podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pro Immunity Pridaním prirodzených rastlinných pigmentov a antioxidantov luteínu a β-karoténu je podporovaná všeobecná obranyschopnosť. Optimal Coat Dodatok esencie špeciálnych rastlinných olejov napomáha k zdravej koži a lesklej srsti. Anti Hairball Vďaka použitiu špeciálnych vlákien sa znižuje riziko tvorby chlpových bezoárov v tráviacom ústrojenstve. Odour Control Obsiahnuté výťažky z juky viažu amoniak a ostatné komponenty, ktoré spôsobujú zápach pri vylučovaní. Týmto je redukovaný nepríjemný zápach. Ako vhodný snack za odmenu odporúčame lahodné chrumkavé vankúšiky Crock Complete. *Upozornenie: * 8 kg balenie od Versele-Laga Complete je jednotne zabalené v obale, ktoré sa líši od uvedených obrázkov na prednej strane. Popis obsahu sa nachádza na separátnej bielej etikete prilepenej na spodnej strane balenia.

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce