Versele-Laga Cavia Complete pre morčatá - 2 x 8 kg

Versele-Laga Cavia Complete pre morčatá - 2 x 1,75 kg

9.99 €

V akcii je od kvalitnej značky Versele Laga - tento hit môžete získať v neopakovateľnej akcii za 17.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5410340613122
Do obchodu

Popis

Versele Laga

No a toto chcete: od obľúbenej spoločnosti Versele Laga - tento artikel neprepásnite s neuveriteľnou zľavou za 17.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Cavia Complete je lahodné kompletné krmivo vo forme extrudátu. Každý kúsok obsahuje rovnako vyváženú zmes zložiek, ktorá je optimálne prispôsobená nutričnej fyziológii morčiat. Týmto je zamedzené vyberanie iba jednotlivých častí krmiva. Pri výrobe je vylúčené pridanie obilných zŕn. Ľahko stráviteľné krmivo je zložené z 20 % vlákniny. Tá, rovnako ako pridané prebiotiká (FOS a MOS), napomáhajú zdravej črevnej flóre. Extrudáty obsahujú dlhé vlákna, ktoré sú optimálne pre obrusovanie stále rastúcich zubov. Cavia Complete v prehľade: Dental Care Dlhé, nemleté vlákna s vysokým obsahom kremičitanov podporujú aktivitu čeľusti a dôležité obrusovanie stále rastúcich zubov. Long Fibres Morčatá sú od prírody bylinožravce a ich výživa musí obsahovať dôležité balastné látky a malé množstvo škrobov. Cavia Complete sa skladá z 20 % vlákniny. Vďaka špeciálnemu spôsobu výroby môžu byť extrudáty vyrobené z dlhých, nemletých vlákien (bohatých na silikát), ktoré hrajú pri prirodzenom príjme potravy dôležitú úlohu. Tieto dlhé vlákna podporujú zdravú funkciu čriev a nutné obrusovanie zubov. Low Calorie Nízky energetický obsah, malé množstvo škrobu a vysoký podiel vlákniny sú ideálne pre ľahko stráviteľnú a vyváženú výživu a napomáhajú udržať ideálnu hmotnosť. Prebiotiká Pridaním prebiotík - fructo-oligosacharidov (FOS) a mannan-oligosacharidov (MOS) - je podporená črevná flóra týchto malých cicavcov, a tým je zaistené optimálne trávenie. Vitamin Plus Extrudáty sú doplnené o niektoré esenciálne vitamíny: vitamín C: morčatá si nevedia samé vytvárať vitamín C v tele. Pre tieto hlodavce je preto životne dôležitý príjem prostredníctvom krmiva. Krmivo Versele-Laga Cavia Complete je doplnené 1000 mg/kg stabilizovaným vitamínom C. Ten na rozdiel od kryštalickej formy nepodlieha oxidácii a rozkladu, a tak zostane dlhšiu dobu účinný. vitamín A : Obnova kožných buniek, dobrý zrak, rozmnožovanie a látková výmena vitamín D3: Príjem vápnika a fosforu, metabolizmus kostí vitamín E : Dôležitý antioxidant, ktorý chráni bunky proti voľným radikálom a týmto podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Odour Control Obsiahnuté výťažky z juky viažu amoniak a ostatné komponenty, ktoré spôsobujú zápach pri vylučovaní. Týmto je redukovaný nepríjemný zápach. *Upozornenie: 8 kg balenie od Versele-Laga Complete je jednotne zabalené v obale, ktoré sa líši od uvedených obrázkov na prednej strane. Popis obsahu sa nachádza na separátnej bielej etikete prilepenej na spodnej strane balenia.

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce