Variogart kameň s dierami M II - lomový kameň

Variogart kameň s dierami M II - lomový kameň

20.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od kvalitnej značky Variogart - tento tovar si môžete nechať dodať v bombastické akcii za 20.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4260103534093
Do obchodu

Popis

Variogart

Trendy od Variogart - tento hit zaobstaráte s neuveriteľnou zľavou za 20.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Kameň s dierami M II od spoločnosti Variogart sa ideálne hodí na jednoduché skrášlenie akvárií s morskou a sladkou vodou a prináša príjemnú zmenu do všedného dňa obyvateľov vášho akvária. Dekorácia ponúka viaceré veľké diery, ktoré pozývajú na preplávanie a schovávanie sa. Dekoratívny kameň nie je vymodelovaný, ale kvalitným minerálnym odliatkom. Tvorí ho meteriál Graphikstein, ktorý je mimoriadne oteruvzdorný a odolný proti vplyvom počasia. Táto akvaristická dekorácia je maximálne robustná a je možné ju podľa ľubovôle upravovať nástrojmi na spracovanie kameňa, napr. prirezať alebo navŕtať. Dostupný v rôznych pekných fabách. Dôležité upozornenie k dodávke: Dodávku tohto produktu zabezpečuje priamo dodávateľ, kvôli čomu jeho zaslanie v priebehu 24 hodín nie je možné zaručiť. Dodacia lehota je 3 – 5 pracovných dní*. Variogart kameň s dierami M II v prehľade:   dekoratívny kameň pre akvária so sladkou a morskou vodou prírodne vyzerajúci minerálny odliatok: vyrobený z materiálu Graphikstein, bez modelovania individuálne prispôsobiteľný: veľmi robustný materiál, možné vŕtanie a rezanie nástrojmi na spracovanie kameňa dlhodobo pekné farby: farby sú svetlostále a stabilizované proti UV žiareniu, bez olova a kadmia žiadne mechanické zmeny: materiál je mimoriadne oteruvzdorný a tvarovo stály mnohostranne kombinovateľný: dokonalé na vytváranie individuálnych vodných svetov veľké diery: ideálny na preplávanie, hranie a schovávanie sa bez separačných prostriedkov potravinársky nezávadné (v súlade s nemeckým zákonom a potravinách a krmivách) na výber rôzne farebné varianty *Pokiaľ je tovar na sklade, dodávka sa uskutoční v priebehu uvedeného počtu pracovných dní. Lehota dodania produktu začína prijatím platby. V prípade, že posledný deň lehoty dodania produktu pripadá na sobotu, nedeľu alebo sviatok, predĺži sa táto lehota automaticky o nasledujúci pracovný deň.

za cenu 20.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce