Variogart kameň s dierami L II - pieskovec – červený

Variogart kameň s dierami L II - pieskovec – svetlý

25.99 €

Vynikajúci kvalitné značky Variogart - tento artikel je v túto chvíľu vo výpredajové akciu za 25.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4260103534161
Do obchodu

Popis

Variogart

Perfektný obľúbenej značky Variogart - tento artikel neprepásnite za skvelú cenu 25.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kameň s dierami Variogart L II skrášli vaše akvárium zaujímavým spôsobom a zároveň poskytne obyvateľom vášho akvária možnosť zabaviť sa. Táto dekorácia do akvária vyrobená z robustného materiálu Graphikstein, ktorý je vyvinutý spoločnosťou Variogart, je kvalitným minerálnym odliatkom, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti opotrebeniu. Tento kameň s dierami je vhodný pre akvária s morskou vodou a sladkovodné akvária, a je dostupný v rôznych atraktívnych farebných prevedeniach. Farby sú neblednúce a stabilizované proti UV žiareniu. Túto dekoráciu je dokonca možné opracovávať nástrojmi na spracovanie kameňa, napr. vŕtaním a rezaním, vďaka čomu je možné upraviť ho úplne podľa vašich prianí. Dôležité upozornenie k dodávke: Dodávku tohto produktu zabezpečuje priamo dodávateľ, kvôli čomu jeho zaslanie v priebehu 24 hodín nie je možné zaručiť. Dodacia lehota je 3 – 5 pracovných dní*. Kameň s dierami Variogart L II v prehľade: kameň s dierami určený na dekoráciu sladkovodných akvárií a akvárií s morskou vodou kvalitný materiál: vyrobený z materiálu Graphikstein, minerálny odliatok vyvinutý spoločnosťou Variogart, bez modelovania veľmi robustný: je možné opracovávať ho nástrojmi na spracovanie kameňa, napr. rezať alebo vŕtať stálofarebný: farby sú svetlostále a stabilizované proti UV žiareniu, bez olova a kadmia vysoká odolnosť proti oteru: trvalo stabilná forma, žiadne mechanické zmeny spôsobené vplyvmi počasia veľké diery: ideálne ako úkryt a možnosť zábavy pre obyvateľov vášho akvária bez separačných prostriedkov potravinársky nezávadné (v súlade s nemeckým zákonom a potravinách a krmivách) dostupný v rôznych dekoratívnych farebných variantoch *Pokiaľ je tovar na sklade, dodávka sa uskutoční v priebehu uvedeného počtu pracovných dní. Lehota dodania produktu začína prijatím platby. V prípade, že posledný deň lehoty dodania produktu pripadá na sobotu, nedeľu alebo sviatok, predĺži sa táto lehota automaticky o nasledujúci pracovný deň.

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce