Variogart kameň s dierami L II - pieskovec – červený

Variogart kameň s dierami L II - biely

25.99 €

Jedinečná ponuka, čo odoberáme od výrobcu Variogart - tento hit môžete zohnať za výhodnú cenu 25.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4260103534185
Do obchodu

Popis

Variogart

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od známej značky Variogart - tento tovar si môžete kúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 25.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Kameň s dierami Variogart L II skrášli vaše akvárium zaujímavým spôsobom a zároveň poskytne obyvateľom vášho akvária možnosť zabaviť sa. Táto dekorácia do akvária vyrobená z robustného materiálu Graphikstein, ktorý je vyvinutý spoločnosťou Variogart, je kvalitným minerálnym odliatkom, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti opotrebeniu. Tento kameň s dierami je vhodný pre akvária s morskou vodou a sladkovodné akvária, a je dostupný v rôznych atraktívnych farebných prevedeniach. Farby sú neblednúce a stabilizované proti UV žiareniu. Túto dekoráciu je dokonca možné opracovávať nástrojmi na spracovanie kameňa, napr. vŕtaním a rezaním, vďaka čomu je možné upraviť ho úplne podľa vašich prianí. Dôležité upozornenie k dodávke: Dodávku tohto produktu zabezpečuje priamo dodávateľ, kvôli čomu jeho zaslanie v priebehu 24 hodín nie je možné zaručiť. Dodacia lehota je 3 – 5 pracovných dní*. Kameň s dierami Variogart L II v prehľade: kameň s dierami určený na dekoráciu sladkovodných akvárií a akvárií s morskou vodou kvalitný materiál: vyrobený z materiálu Graphikstein, minerálny odliatok vyvinutý spoločnosťou Variogart, bez modelovania veľmi robustný: je možné opracovávať ho nástrojmi na spracovanie kameňa, napr. rezať alebo vŕtať stálofarebný: farby sú svetlostále a stabilizované proti UV žiareniu, bez olova a kadmia vysoká odolnosť proti oteru: trvalo stabilná forma, žiadne mechanické zmeny spôsobené vplyvmi počasia veľké diery: ideálne ako úkryt a možnosť zábavy pre obyvateľov vášho akvária bez separačných prostriedkov potravinársky nezávadné (v súlade s nemeckým zákonom a potravinách a krmivách) dostupný v rôznych dekoratívnych farebných variantoch *Pokiaľ je tovar na sklade, dodávka sa uskutoční v priebehu uvedeného počtu pracovných dní. Lehota dodania produktu začína prijatím platby. V prípade, že posledný deň lehoty dodania produktu pripadá na sobotu, nedeľu alebo sviatok, predĺži sa táto lehota automaticky o nasledujúci pracovný deň.

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce