Variogart kameň s dierami L - bridlica – antracitový

Variogart kameň s dierami L - biely

30.99 €

V akcii je práve teraz od Variogart - tento tovar si môžete zaobstarať pri práve prebiehajúcej akcii za 30.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4260103533010
Do obchodu

Popis

Variogart

Poctivý výrobok, čo nám vyrába Variogart - tento artikel je tu pre vás vo výpredajové akciu za 30.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Kameň s dierami L od spoločnosti Variogart skrášli akváriá aj tých najnáročnejších akvaristov. Dekorácia je vyrobená z materiálu Graphikstein, výnimočne vyvinutého minerálneho odliatku, ktorý vyniká svojou mimoriadnou oteruvzdornosťou. Vďaka perforovanej štruktúre nájdu rybky a iní obyvatelia akvária množstvo možností schovania sa v kameni. Dekoratívny kameň sa hodí pre akváriá so sladkou a morskou vodou, a je dostupný v rôznych pekných farebných variantoch. Tento kameň je stálofarebný a stabilizovaný proti UV žiareniu, a jeho farby ostávajú dlhodobo zachované. Mechanických zmien sa takisto nemusíte obávať, keďže materiál Graphikstein je mimoriadne robustný. Do kameňa s dierami L môžete dokonca vŕtať alebo ho rezať nástrojmi na spracovanie kameňa, a tým ho prispôsobiť svojim individuálnym prianiam. Dôležité upozornenie k dodávke: Dodávku tohto produktu zabezpečuje priamo dodávateľ, kvôli čomu jeho zaslanie v priebehu 24 hodín nie je možné zaručiť. Dodacia lehota je 3 – 5 pracovných dní*. Variogart kameň s dierami L v prehľade: dekoratívny kameň pre akvária so sladkou a morskou vodou vyrobený z materiálu Graphikstein: vyvinutý spoločnosťou Variogart, kvalitný minerálny odliatok, bez modelovania veľmi robustný: možnosť opracovania nástrojmi na spracovanie kameňa (vŕtanie alebo rezanie) odolné farby: stálofarebný a stabilizovaný proti UV žiareniu, bez olova a kadmia extrémne oteruvzodrný: žiadne mechanické zmeny spôsobené vplyvmi počasia veľmi dekoratívny: prirodzene zapadne do vášho vodného sveta perforovaná štruktúra: ideálne sa hodiaci ako úkryt pre malých obyvateľov akvária bez separačných prostriedkov potravinársky nezávadné (v súlade s nemeckým zákonom a potravinách a krmivách) dostupný v rôznych pekných farebných kombináciách *Pokiaľ je tovar na sklade, dodávka sa uskutoční v priebehu uvedeného počtu pracovných dní. Lehota dodania produktu začína prijatím platby. V prípade, že posledný deň lehoty dodania produktu pripadá na sobotu, nedeľu alebo sviatok, predĺži sa táto lehota automaticky o nasledujúci pracovný deň.

za cenu 30.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce