True Instinct Raw Boost morčacie - 10 kg

True Instinct Raw Boost morčacie - 10 kg

127.99 €

Radosť prinášajúci od obľúbenej značky True Instinct - tento tovar si môžete kúpiť za výhodnú cenu 67.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8410650260952
Do obchodu

Popis

True Instinct

Neodoláte: od populárneho výrobcu True Instinct - tento produkt máte za pár kliknutí vo výhodnej akcii za 67.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

True Instinct Raw Boost morčacie je krmivo, ktoré Váš štvornohý kamarát potrebuje, aby mohol viesť vitálny a zdravý život. Inštinktívne dobré suché krmivo pre dospelé psy, ktoré je ideálne pre prírodnú a prirodzenú výživu. "Raw Boost" kombinuje rafinovaným spôsobom suché krmivo a výhody surovej stravy v prémiovej kvalite. Každý kúsok obsahuje vysoký obsah veľmi kvalitných živočíšnych bielkovín, ktoré sú získané z veľkého množstva mäsa a sú kombinované so surovými kúskami mäsa sušeného mrazom. Morčacie mäso bez kostí ako hlavná surovina, zjemnené zdravou zeleninou, vybraným ovocím a rastlinnými látkami ponúka Vášmu vernému štvornohému priateľovi vyvážený a kompletný pokrm, do ktorého sa inštinktívne zamiluje. Krmivo pre psy neobsahuje obilniny a lepok. Je vyrobené šetrne, aby bolo zachované čo najväčšie množstvo živín a vitálnych látok. Zdrojom dobre stráviteľných sacharidov sú zemiaky, hrášok a cícer. Zloženie bohaté na vitálne látky s antioxidantami, vitamínmi a minerálnymi látkami môže podporiť prirodzený imunitný systém a optimálne trávenie. Receptúra je bohatá na mastné kyseliny Omega 3 a 6 a môže tak podporiť zdravú kožu a lesklú srsť. True Instinct - krmivo s mimoriadnou chuťou, inšpirované prírodnými inštinktami Vášho psa. True Instinct Raw Boost morčacie v prehľade:   Kompletné prémiové suché krmivo pre dospelé psy Raw Boost: kombinácia kúskov s vysokým obsahom bielkovín a mäsa sušeného mrazom Vysoký podiel pravého mäsa: morka bez kostí ako hlavná zložka, veľmi kvalitné, prirodzené, prírodná intenzívna chuť Bez obilnín a lepku: vhodné pre psy s danými alergiami a neznášanlivosťami Vyvážená receptúra: obohatené o zeleninu, ovocie, superpotraviny a rastlinné látky Alternatívne sacharidy: zemiaky, hrášok a cícer, dobre stráviteľné Bohaté na živiny a vitálne látky: s antioxidantami, vitamínmi a minerálmi pre podporu imunitného systému Mastné kyseliny omega 3 a omega 6: môžu podporovať zdravú koži a lesklú srsť Vyrobené hlavnými európskymi expertami v oblasti krmiva BARF Vyvinuté a odporúčané zverolekármi a expertami na výživu Bez umelých farbív, aromat a konzervačných látok So zipsovým zatváraním: jednoduché otváranie a zatváranie, zachovanie čerstvosti

za cenu 67.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce