True Instinct High Meat Cat Adult Turkey and Duck - výhodné balenie 2 x 7 kg

True Instinct High Meat Cat Adult Turkey and Duck - výhodné balenie 2 x 7 kg

41.99 €

Najpredávanejšie originálne od labelu True Instinct - tento artikel nakupujte za perfektnú cenu 75.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8410650261614
Do obchodu

Popis

True Instinct

Toto si zamilujete: od značky True Instinct - tento artikel objednávajte s výnimočnou zľavou za 75.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

High Meat Cat Adult Turkey and Duck je vysoko kvalitné suché krmivo, ktoré je vhodné hlavne pre aktívne a dospelé mačky. Dodáva Vašej mačke veľa energie a vyznačuje sa receptúrou bohatou na bielkoviny. Na výrobu tohto krmiva bolo použité len kvalitné mäso bez kostí. Krmivo pre mačky od True Instinct je bezobilninové a bezlepkové, vďaka čomu je krmivo dobrou voľbou pre mačky citlivé na potravu. Zdrojom sacharidov sú dobre stráviteľné suroviny ako zemiaky, hrášok a cícer. Starostlivo zostavená receptúra je doplnená 25% vybraného ovocia a zeleniny. High Meat Cat Adult Turkey poskytuje vyváženú a prirodzenú potravu a vyniká nielen vysokou kvalitou, ale tiež aj výbornou chuťou. Krmivo neobsahuje umelé farbivá, aromatá a konzervačné látky.  High Meat Cat Adult Turkey and Duck v prehľade:   Vysoko kvalitné suché krmivo pre dospelé mačky Vysoký obsah energie a bielkovín: ideálne ako kompletné krmivo pre aktívne mačky S veľkým množstvom mäsa: pre prirodzenú a prírodnú výživu, úplne bez kostí Bez obilnín a lepku: vhodné pre mačky s danými alergiami a neznášanlivosťami Ľahko stráviteľné sacharidy: obsahuje zemiaky, hrášok a cícer Vyvážená receptúra: vysoký podiel bielkovín vďaka vybraným druhom mäsa, zeleniny a ovocia, môže podporiť metabolizmus a zachovanie svalovej hmoty S antioxidantami a zinkom: môže podporiť silný imunitný systém Prírodné suroviny: zloženie založené na prirodzených výživových potrebách mačiek Bez farbív, konzervantov a umelých aromát

za cenu 75.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce