Trixie vtáčik na zavesenie do dverového rámu - 13 cm / 175 cm

Trixie vtáčik na zavesenie do dverového rámu - 13 cm / 175 cm

3.49 €

Dnes sme vybrali: od popredného výrobcu TRIXIE - tento hit môžete získať vo výhodnej akcii za 3.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4011905457710
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Ponuka pre vás: od známej značky TRIXIE - tento produkt dodávame za perfektnú cenu 3.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

S touto catnipovou hračkou uspokojíte lovecké pudy Vášho malého tigra! Vtáčik je upevnený na pružnej páske a je možné ho pomocou plastovej spony upevniť na rám dverí. Vaša mačka si môže s catnipovým vtáčikom veselo hrať a Vy sa môžete venovať iným aktivitám. Upozornenie: Ako u každého iného produktu by ste mali dohliadnuť na hru Vášho zvieraťa s touto hračkou. Prosíme, pravidelne kontrolujte, či hračka nie je poškodená alebo jej nechýbajú niektoré časti. V prípade odhaleného nedostatku ju vymeňte, inak by nemohlo byť vylúčené zranenie zvieraťa.

za cenu 3.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce