Trixie viečka na konzervy - 2 ks o Ø 10

Trixie viečka na konzervy - 2 ks o Ø 10,5 cm

1.19 €

Príjemné pocity nadväzujúci značky TRIXIE - tento tovar si môžete nechať doručiť pri práve prebiehajúcej akcii za 1.19 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4053032406919
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Jedinečná ponuka, čo nám dodáva TRIXIE - tento artikel objednávajte v úžasnej akcii za 1.19 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Kto by to nepoznal? Je čas otvoriť Vášmu zvieraťu konzervu, ale v zásobe už je iba konzerva o väčšom obsahu, ktorú Vaša mačka naraz nezožerie. Čo so zvyškom? Ako ho uchovať čerstvý pre ďalšie kŕmenie? Toto praktické viečko Vám umožní konzervu s krmivom jednoducho zase uzatvoriť a dať do chladničky. Umelohmotné viečko je ľahko umývateľné a samozrejme znovu použiteľné. Výhody: viečko je z umelej hmoty - ľahko umývateľné vhodné pre konzervy o Ø 7,5 cm - pre bežne predávané 200 g a 400 g konzervy vhodné pre konzervy o Ø 10,5 cm - pre bežne predávané 800 g konzervy uchová krmivo dlhšie čerstvé žiadne nepríjemné pachy v miestnosti žiadne zranenia pri manipulácii s originálnymi kovovými viečkami Prosím, nezabudnite: Dodané farebné prevedenie nemusí zodpovedať farbe na obrázku.

za cenu 1.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce