Trixie umelohmotná pinzeta na kliešte - umelá hmota

Trixie umelohmotná pinzeta na kliešte - umelá hmota

1.29 €

No tak toto je gól: s akostnou značkou TRIXIE - tento produkt kúpite za jedinečnú cenu 1.29 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4011905238111
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Váš obľúbený produkt, od top značky TRIXIE - tento artikel odporúčame za skvelú cenu 1.29 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Trixie umelohmotná pinzeta má funkčný dizajn a inovatívnu hlavu pinzety. Pinzeta sa dostane pod telo kliešťa, zovrie jeho hlavu a odstraňuje celé telo pomocou krútenia proti smeru hodinových ručičiek bez priameho tlaku na telo. Tento postup zabráni vylúčeniu sekrétu, ktorý môže viesť k infekcii a následným ochoreniam. To sa týka predovšetkým psov. Trixie pinzetu môžete dostať vo farbách: sivá, červená, zelená, fialová a čierna, ktoré si nie je možné ľubovoľne zvoliť, pretože sú pinzety dodávané výrobcom miešané v balení. Trixie umelohmotná pinzeta v prehľade pinzeta z plastu ideálne pre psov jednoduché odstránenie kliešťa použitie je na princípe pera: jednoducho uchopiť a krútiť odstraňuje kliešť bez rozdrtenia tela: zabraňuje tým infekcii a prenosu ochorení dĺžka: 9 cm farby: sivá, červená, zelená, fialová, čierna Upozornenie: Farbu pinzety si nie je možné zvoliť a líši sa v závislosti od dostupnosti produktu!

za cenu 1.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce