Trixie transportný box Capri - 44 x 33 x 32 cm (farba: tmavo šedá / svetlo modrá)

Trixie transportný box Capri - 44 x 33 x 32 cm (farba: tmavo šedá / svetlo modrá)

12.99 €

Jedinečná ponuka, od výrobcu TRIXIE - tento hit môžete zohnať s VIP zľavou pre každého za 12.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4011905039794
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Práve je za dobrú cenu originálne od labelu TRIXIE - tento produkt predávame s neuveriteľnou zľavou za 12.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Transportný box Capri je vhodný predovšetkým k návšteve veterinára, pretože vstupný otvor sa nachádza v hornej časti boxu, vďaka čomu môžete zviera bez stresu z prepravky vytiahnuť. Ventilačné otvory zabezpečujú optimálny priechod vzduchu a držadlo aj ramenný popruh poskytujú majiteľovi komfort pri nosení. Transport aj cestovanie znamenajú pre zviera väčšinou veľký stres, predovšetkým vtedy, keď transportný box neposkytuje dostatočný komfort a vstup aj výstup z neho vyžaduje značné úsilie. Prepravka Capri je opatrená dvierkami, ktoré je možné vďaka dverovým závesom ľahko otvoriť aj zatvoriť. Zviera možno teda ľahko vytiahnuť a dať späť, čo oceníte predovšetkým u zverolekára. Takáto prepravka nielenže chráni majiteľa aj lekára pred poranením, ale zároveň je pre jedinca oveľa príjemnejšia. Transportný box Capri je zhotovený z pevného plastu, ktorý sa veľmi ľahko udržuje. Po stranách aj na dvierkach sa nachádzajú vetracie otvory, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu. Transportný box je vhodný hlavne pre mačky, malé psy a drobné zvieratá s maximálnou hmotnosťou 5 kg. Vďaka zabudovanému madlu a popruhu, ktoré sú súčasťou balenia, môžete box ľahko prenášať. Prepravný box Capri - prehľad: Transportný box pre mačky, malé psy a drobné zvieratá do 5 kg Stabilné, kvalitné spracovanie Vhodné pri návšteve veterinára Dvierka sa otvárajú zhora: umožňujú vstup aj výstup zvieraťa bez zbytočného stresu Optimálna cirkulácia vzduchu: vetracie otvory po stranách a na dvierkach Jednoduchá údržba Madlo a popruh: komfortný transport Materiál: umelá hmota Materiál mriežok: umelá hmota Vetranie: cirkulačné otvory na všetkých štyroch stranách aj hore Farba: svetlo šedá Rozmer: Celkom: Š 44 x H 33 x V 32 cm Vstupný otvor: Š 41 x H 28 cm Plocha dna: Š 24 x D 37 cm Výška bez vstupného otvoru: 27,5 cm Upozornenie: Nechajte Vaše zviera, aby si na box postupne zvykalo. Začnite tým, že zviera necháte v otvorenom boxe, nech si tam pokojne odpočíva. Potom box zavrite a pobyt vo vnútri predlžujete. Prepravka by nikdy nemala slúžiť ako trest pre zviera, pretože je nutné, aby si k nej jedinec vytvoril pozitívny vzťah.

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce