Trixie Target Stick - 1 ks

Trixie Target Stick - 1 ks

3.99 €

V zľave je od kvalitného výrobcu TRIXIE - tento produkt posielame pri časovo obmedzenej akcii za 3.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4011905022826
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Spokojnosť prinášajúci od známeho výrobcu TRIXIE - tento produkt ponúkame v akcii za 3.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Palička Target Stick so zabudovaným clickerom je pomôcka na výchovu a výcvik Vášho zvieraťa. Môže sa použiť bez ohľadu na vek či druh zvieraťa. Palička je vhodná práve pre malé zvieratá na trénovanie rôznych cvičení. Nielen pre psov či mačky, ale taktiež pre králikov, morčatá, krysy, vtáky a ďalšie zvieratá je možné túto pomôcku použiť. Princíp clickeru: Pri výchove zvieraťa je dôležitá jeho bezprostredná odmena. Ak je doba medzi splnenou úlohou a odmenou príliš dlhá (> 2 sekundy), nenasleduje dôležité spojenie medzi jeho jednaním a odmenou. Pre cvičenie je vhodné práve toto "cvaknutie" pre bezprostrednú odmenu. Cvičeniu s paličkou Target stick predchádza práve cvičenie s clickerom. Vtedy môžete paličku nechať zasunutú. Vždy po správnom splnení úlohy nasleduje "cvaknutie" a zároveň odmena. Týmto si zviera spojí cvaknutie s odmenou. Opakujte cvičenie minimálne 15-20 krát počas niekoľkých dní. Dôležité je, aby zviera bolo bezprostredne po "cvaknutí" taktiež odmenené. Princíp Target Sticks: Po naučení na clicker prichádza na rad Target Stick. Vaše zviera sa má naučiť nasledovať ňufáčikom paličku. Pri dotyku ňufáčika o guličku paličky nasleduje "cvaknutie" (a občasná odmena). A teraz môžete so svojim zvieraťom trénovať rôzne umelecké kúsky. Target Stick v prehľade: materiál: umelá hmota pre všetky zvieratá: psi, mačky, králiky, potkany, morčatá, vtáky atď. optimálna pomôcka pre výchovu a výcvik klip na opasok s vyťahovacím nylonovým lankom efektívna vďaka špeciálnej signálovej metóde vysúvacia palička 14 - 65 cm gulička na paličke je dobre viditeľná a príjemná na dotyk i pre ňufáčik vrátane príbalového návodu - stiahnutie v prílohe

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce