Trixie sisalová škrabacia doska - 70 x 17 cm

Trixie sisalová škrabacia doska - 70 x 17 cm

7.49 €

Výnimočný tovar, čo nám vyrába TRIXIE - tento tovar si môžete nechať doručiť v časovej obmedzenej zľave za 7.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4011905431710
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Trhom osvedčený produkt, so známou značkou TRIXIE - tento artikel neprepásnite s unikátnou zľavou za 7.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Táto škrabacia doska môže byť ľahko pripevnená v akejkoľvek výške. Miery:60 cm x 11 cm a sisalový koberec 55 cm x 11 cm70 cm x 17 cm a sisalový koberec 62 cm x 15,5 cmBrúsenie pazúrikov je pre mačky veľmi dôležité. Aby sa predišlo tomu, že by Vaša mačička pri uspokojovaní tejto svojej aktivity poškrabala koberec alebo nábytok, je nevyhnutné jej poskytnúť nejaký iný vhodný objekt a materiál. Sisal je prírodné, veľmi masívne vlákno, ktoré mačkám pomáha zbaviť sa šupinovitej vrchnej vrstvy na ich pazúrikoch. Tým bude zabránené zarastanie pazúrikov. Farba škrabacej dosky sa môže líšiť od farby na fotografii a nie je možné ju ľubovoľne vybrať.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce