Trixie prepravná prútená kukaňa - Ø  podlahy 50 cm

Trixie prepravná prútená kukaňa - Ø podlahy 50 cm

24.99 €

Akostný s osvedčenou značkou TRIXIE - tento tovar si môžete nechať poslať s neuveriteľnou zľavou za 24.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4011905028712
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Top produkt, čo nám vyrába TRIXIE - tento artikel neprepásnite pri časovo obmedzenej akcii za 24.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Trixie prepravná prútená kukaňa je klasikou na prepravovanie mačky, môže byť však využitá i ako bezpečné útočisko na doma, kde mačka môže hodiny a hodiny príjemne odpočívať. Prírodný materiál pôsobí na mačku prívetivo. Pre domáce použitie mriežku jednoducho odoberte a kukaňu položte na ľubovoľné miesto v izbe, mačka má razom o jedno útočisko doma navyše. Hore na kukani sa nachádza praktický prútený držiak, ktorý je príjemný do ruky. Tak môžete Vášho mačacieho kamaráta jednoducho vziať k veterinárovi alebo na cesty. Mriežka úplne zablokuje guľatý vchod a vďaka drevenému klinu sú dvierka úplne zavreté a mačka nemôže bez Vašej pomoci dvierka sama otvoriť. Na druhej strane je otváranie dvierok veľmi jednoduché a rýchle. Trixie prútená kukaňa v prehľade: Farba: hnedá S praktickým držiakom Na prepravu i na doma Mriežkové dvierka: Materiál: kov Farba: čierna Úplne odoberateľné S dreveným klinom Rozmery: Celkové: D 50 x Š 36 x V 46 cm Plocha na ležanie: cca D 45 x Š 34 cm Mriežkové dvierka: Ø 25,5 cm

za cenu 24.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce