Trixie Premio Chicken Drumsticks Light - 5 ks (95 g)

Trixie Premio Chicken Drumsticks Light - 5 ks (95 g)

9.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od popredného výrobcu TRIXIE - tento hit môžete zaobstarať extra výhodne za 1.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4011905315850
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu s osvedčenou značkou TRIXIE - tento artikel čaká na vás s výnimočnou zľavou za 1.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Trixie Premio Chicken Drumsticks sú zvláštne žuvacie snacky pre psov v realistickom tvare kuracieho stehna. Intenzívna chuť a vôňa kuracieho mäsa sú neodolateľné. Vápniková kosť je obalená mäsom z kuracích prsičiek. Tak nielen optimálne zabavia Trixie Premio Chicken Drumsticks Vášho psa, ale majú taktiež optimálny účinok na zdravie. Vďaka intenzívnemu žuvaniu sú zuby a ďasná ošetrované a posilnené. Nie je pridaný žiadny cukor, preto má snack prirodzenú pikantnú chuť. Snack pre psov Trixie Premio Chicken Drumsticks s dĺžkou cca 6,5 - 7 cm je vhodný pre malých i veľkých psov a ponúka intenzívne potešenie zo žuvania a optimálne zabavenie psa. Prírodný žuvací snack v tvare kuracieho stehna Z kuracích prsičiek S vitamínom C a s vápnikom Bez cukru Podporuje optimálnu starostlivosť o zuby Perfektný ako odmena počas dňa Vhodný taktiež pre menších psov

za cenu 1.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce