Trixie plyšové myšky - cca. 5 cm (6 ks)

Trixie plyšové myšky - cca. 5 cm (6 ks)

2.29 €

Neodoláte: od kvalitného výrobcu Trixie Natura - tento artikel neprepásnite v jedinečnej akcii za 2.29 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4011905045030
Do obchodu

Popis

Trixie Natura

Vynikajúci originálne od labelu Trixie Natura - tento hit získate za takmer veľkoobchodnú cenu 2.29 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Tieto myšky udržujú Vašu myšku v strehu. Myši vzbudzujú zvedavosť Vašej mačky a nabáda k slávnej hre na mačku a na myš. Hoďte svojmu malému lovcovi myš a uvidíte, ako sa v ňom prebudí lovecký inštinkt. Vďaka chvostíku z lana môžete myšou pohybovať tam a späť a pripraviť tak Vášmu tigrovi skvelú hru. Alebo si ako tichý pozorovateľ užívajte fascinácie svojej mačky korisťou. Masívny catnip nabáda Vášho tigra k hraniu. Set obsahuje 3 šedé a 3 biele myši na hranie z plyšu. Skvelá zábava pre jednu alebo viac mačiek. Hračka pre mačky Trixie- plyšové myšky v prehľade: zábavná hračka pre mačky roztomilé myšky pre lov a šklbanie 6 kusov v sete jadro z lisovaného catnipu: catnip nabáda k hraniu z mäkkého plyšu dlhý povrazový chvost uši z umelého filcu farba: šedá a biela materiál: 100% polyester rozmery (bez chvosta): ca. D 5 cm Upozornenie: Rovnako ako u všetkých ostatných produktov by ste mali pri hraní s touto hračkou na svoje zviera dohliadať. Prosíme, kontrolujte pravidelne výrobok, či nie je poškodený. Pri poškodení alebo strate nejakých častí hračku nahraďte inou, pretože v takom prípade nemožno vylúčiť zranenie zvieraťa

za cenu 2.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce