Trixie oválna obojstranná kefa - 21 x 6 cm

Trixie oválna obojstranná kefa - 21 x 6 cm

3.49 €

Príjemné pocity nadväzujúci s preslávenou značkou TRIXIE - tento produkt objednáte s úžasnou cenovkou 3.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4011905023151
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Dnes sme vybrali: od firmy TRIXIE - tento artikel musíte mať za úžasnú cenu 3.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Táto obojstranná drevená kefa od Trixie ponúka výhodu pomocou jednej kefy zvládnuť celkovú starostlivosť o psiu srsť. Jedna strana pozostáva z drôtených štetín, ktoré vďaka plastovým zakončeniam predchádzajú poškodeniu citlivej kože psa. Druhá strana kefy pozostáva z nylónu. S drôtenými štetinami odstránite zo srsti hmyz, chumáče a veľké znečistenia srsti a podsady. Nylónová strana kefy srsť uhladí a zbaví prachu. Trixie kefa je vhodná pre vśetky typy srsti a rovnako pre mačky aj psy. Starostlivosť o srsť je pri psoch a mačkách veľmi dôležitá. Srsť sa odporúča minimálne raz týždenne česať alebo kefovať. To napomáha nie len starostlivosti o srsť, ale aj prekrveniu tela, čím sa stáva srsť pekná a lesklá. Trixie oválna obojstranná kefa v prehľade: obojstranná kefa so štetinami na česanie a dennú starostlivosť vhodná pre psy aj mačky s dvomi rôznymi štruktúrami: elastická nylónová strana na zahladenie a zbavenie prachu robustné drôtené štetiny zakončené gumennými časťami na odstránenie chumáčov, hmyzu a nečistôt praktická pomôcka: jedna kefa pre všetky typy srsti Materiál: kefa: drevo povrch: nylón štetiny: drôt rozmery: D 21 cm x Š 6 cm

za cenu 3.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce