Trixie nylonový zásobník na krmivo - až 10 kg granúl

Trixie nylonový zásobník na krmivo - až 25 kg granúl

9.49 €

Akostný od značky TRIXIE - tento artikel odporúčame s unikátnou zľavou za 8.49 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4011905246628
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Špičkový tovar, čo berieme od značky TRIXIE - tento artikel sa na vás teší po zlacnenie za 8.49 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Urobte si radosť.

Tento zásobník na krmivo je určený na skladovanie granúl. Zásobník sa tvarom prispôsobí množstvu krmiva a je možné ho zložiť. Pásik, ktorého dĺžka sa dá individuálne nastaviť, uľahčuje nosenie alebo zavesenie zásobníka. Zásobník má hore a dole kovové krúžky, ktoré mu poskytujú stabilitu. Rozmery nylonového zásobníka: Objem do 10 kg: priemer cca. 29 cm, výška cca. 37 cm Objem do 25 kg: priemer cca. 41 cm, výška cca. 42 cm Upozornenie: Suché krmivo s vysokým obsahom tuku doporučujeme v zásobníku skladovať s obalom.

za cenu 8.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce