Trixie Nappy čistotné - podložky - D 40 x Š 60 cm

Trixie Nappy čistotné - podložky - D 40 x Š 60 cm, 7 kusov

2.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od populárnej značky TRIXIE - tento produkt posielame za jedinečnú cenu 2.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4011905023410
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Hit z katalógu: od obľúbeného výrobcu TRIXIE - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 2.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Urobte si radosť.

Obzvlášť savé podložky Trixi pre šteňatá Nappy zaisťujú čisté miestečko pre šteňa a ponúka kvalitu a komfort. Vaše šteniatko sa môže učiť a trénovať rýchlo a efektívne. Podložky zaisťujú rovnomerné rozloženie kvapaliny vďaka vzoru v tvare diamantu. Spodná nepriepustná strana a tesniaci okraj zabraňuje úniku tekutiny. Podložky sú ideálne na použitie v transportných boxoch, ako podložka v košoch alebo spacia podložka. Trixie Nappy-čistotné v prehľade: podložky pre šteňatá pre učenie na toaletu optimálna sávosť a rozloženie tekutiny: vďaka rezbe v tvare diamantu nepriepustná spodná strana a tesniaci okraj: zabráni úniku tekutiny ideálne na použitie pri transporte psov, ako podložka do koša na spanie pri inkontinencii rozmery: D 40 x Š 60 cm D 60 x Š 60 cm materiál: dlhé vlákno, prírodná buničina

za cenu 2.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce