Trixie kĺbová svorka s teleskopickou tyčou na uchytenie ochrannej siete - svorka

Trixie kĺbová svorka s teleskopickou tyčou na uchytenie ochrannej siete - svorka

9.99 €

Akostný so známou značkou TRIXIE - tento tovar si môžete zakúpiť za jedinečnú cenu 9.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4011905044132
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Prvotriedný od populárnej značky TRIXIE - tento tovar si môžete nechať doručiť v bombastické akcii za 9.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Mačacia sieť ponúka efektívny spôsob, ako Vašu mačku držať od odvážnych pokusov. Pomocou tejto teleskopickej tyče a kĺbovej svorke možno sieť ľahko a rýchlo pripevniť k balkonovému zábradliu. Je vhodná aj pre kruhové alebo štvorcové zábradlie o hrúbkou nepresahujúcou 3,5 cm. Zahnutý horný koniec bráni Vášmu tigrovi vyskočiť von. Jednoduchá montáž: Najprv upevníte svorku na zábradlie. Potom zasuňte pozinkované výstupky do príslušných otvorov a spojte je ich dodávanými skrutkami a krídlovou maticou. Teleskopická tyč sa skladá z dvoch častí. Jednoducho ich spojte, nastavte správnu dĺžku, umiestnite do pripravenej svorky a pevne zaskrutkujte. Teraz môžete jednoducho upevniť sieť k tyči. Trixie kĺbová svorka s teleskopickou tyčou na uchytenie ochrannej siete v prehľade: 1x hliníková teleskopická tyč sa skladá z dvoch častí nastaviteľná od 100 do 200 cm 1x pozinkovaná kĺbová svorka, nastaviteľná do hrúbky 3,5 cm 1x svorka, ktorá sa skladá z 2 častí, 1 skrutky a 1 krídlovej matice tyč Ø ca. 2 cm zahnutie okraja ca. 15 cm s očkom na navlečenie napínacej šnúry Odporúčanie: Pre stabilné a bezpečné upevnenie ochrannej siete sa odporúča pripevniť tyč každé 2 metre.

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce