Trixie keramická fontána Vital Flow  - Náhradne filtre 6 kusy

Trixie keramická fontána Vital Flow - Náhradne filtre 6 kusy

3.79 €

Nie je prečo váhať, čo nám dodáva TRIXIE - tento produkt doručujeme za úžasnú cenu 3.79 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4053032005594
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Limitovaná edícia produktu pochádzajúce od značky TRIXIE - tento hit zoženiete s VIP zľavou pre každého za 3.79 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Fontány Vital Flow & Vital Flow Mini značky Trixie poskytnú Vašej mačke neustále čerstvú, filtrovanú vodu. Tiché čerpadlo udržuje vodu v neustálom pohybe a tá steká po kupole s drážkami dole do misky. Mačka sa tak môže podľa ľubovôle osviežiť tryskajúcou vodou alebo vodou z misky, čím je zabezpečený dostatočný prísun tekutín. Fontána Vital Flow aj Vital Flow Mini je vyrobená z pachovo a chuťovo neutrálnej keramiky a je odolná a hygienická. Praktický a užitočný doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej mačacej domácnosti! Trixie keramická fontána Vital Flow & Vital Flow Mini v krátkom prehľade: Fontána pre mačky Stále tečúca, čerstvá voda: čerpadlo udržuje vodu neustále v pohybe, okysličuje ju a zlepšuje kvalitu vody Tryskajúca alebo pokojná voda: k dispozícii je voda stekajúca po kupole alebo voda v miske Podporuje príjem tekutín: láka k častejšiemu pitiu Hygienická: z keramiky, nepreberá pachy a zaisťuje výbornú chuť Príjemná okolitá klíma: cirkulácia vody zaisťuje prirodzené chladenie a zlepšuje vlhkosť vzduchu v suchých miestnostiach Stabilná: z odolnej keramiky, opatrená protišmykovými nôžkami Tiché čerpadlo: regulovateľné s nízkou spotrebou (0,049 kwh/deň) Filter: čistí vodu a chráni čerpadlo Moderný vzhľad a nenápadný dizajn Objem: Vital Flow Mini: 800 ml Vital Flow: 1,5 l Rozmery: Vital Flow Mini: Ø 24,5 x H 10 cm Vital Flow: Ø 28 x v 13 cm Dĺžka kábla: 150 cm Materiál: keramika Farba: Vital Flow Mini: biela Vital Flow: sivá / biela Filter: mechanický filter (filtračná huba) Technické údaje: čerpadlo: 12 V, 50 Hz, 2W AC-adaptér: input 230-240V – 50Hz, output 12V AC 300mA Údržba: misku aj kupolu možno umývať v umývačke na riad Obsah balenia: 1 miska, 1 kupola, 4 gumové nôžky, 1 filter, 1 čerpadlo, dobíjací kábel, adaptér, návod na obsluhu Pokyny k údržbe fontány: Používa fontánu Vital Flow / Vital Flow Mini jedno zviera, vymieňajte vodu každé dva dni. Pri čistení fontány odstráňte čerpadlo s dvoma prísavkami a filter. Čistite umelohmotné časti, aby bola voda vo fontáne bez zárodkov. Fontána samotná je vyrobená z keramiky a možno ju umývať v umývačke. Vápenaté usadeniny odstránite kuchynským octom alebo bežnými prípravkami na odstránenie vápenatých usadenín. Dodržujte pokyny uvedené v návode. Čistenie filtra a čerpadla: Filter a čerpadlo odporúčame čistiť (podľa intenzity používania) raz týždenne. Pri používaní fontány zvieraťa interval by mal byť interval čistenia kratší. Predĺžite tak životnosť čerpadla a mačka bude mať vždy čerstvú vodu. Dodržujte pokyny uvedené v návode.

za cenu 3.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce