Trixie hračka pre mačky Cat Activity Tunnel Feeder - 1 ks

Trixie hračka pre mačky Cat Activity Tunnel Feeder - 1 ks

11.99 €

V akcii je od firmy TRIXIE - tento artikel sa na vás teší v bombastické akcii za 11.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4011905460024
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od známeho výrobcu TRIXIE - tento tovar si môžete zakúpiť takmer zadarmo za 11.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Hračka pre mačky Cat Activity Tunnel Feeder od Trixie kombinuje zábavu s fyzickou a duševnou aktivitou - ideálna pre domáce mačky a mačky s obmedzenou možnosťou pohybu. Tunnel Feeder môže byť naplnený maškrtami alebo bežnými granulami. Tie sú rozdelené do šiestich trubiek a mačka musí maškrty po jednom vyťahovať. Vďaka odlišnému uhlu trubiek je lov ťažší a Vaša mačka sa musí ku krmivu prepracovať, čím sa výrazne spomaľuje rýchlosť kŕmenia a znižuje množstvo krmiva.   Hračka pre mačky Trixie Cat Activity Tunnel Feeder:   Trénovanie zručnosti Vhodná pre maškrty aj granule Cvičenie zručnosti: telesná zábava a duševná podpora Nastaviteľný výdaj krmiva: pre kontrolovateľné dávkovanie Trubice v rôznych uhloch: ku krmivu je nutné sa prepracovať, podporuje pomalé stravovanie Veko so skrutkovacím uzáverom: pre jednoduché plnenie; mačka na jedlo nedosiahne Hygienické: vhodné do umývačky riadu Proti-šmykový vďaka gumovému krúžku Farba: modrá / biela alebo šedá / vínová (nemožno vybrať) Materiál: plast Rozmery: Celkom: cca Ø 28 x V 14 cm Lievik: cca Ø 11 x V 5,5 cm Otvory trubiek: cca Ø 5 cm Dôležité upozornenie: Malé mačky do troch mesiacov alebo s hmotnosťou menšou ako 1,5 kg sa môžu zachytiť hlavou a môžu používať Cat Activity Tunnel Feeder len pod dohľadom.   K tejto hračke odporúčame nasledujúce granule: Prémiové krmivo pre mačky Purizon Adult kuře & ryba Upozornenie: Rovnako ako u iných produktov by ste mali pri používaní tejto hračky dohliadať na svojho domáceho miláčika. Výrobok pravidelne kontrolujte, či nie je poškodený, a ak je hračka poškodená alebo ak dôjde ku strate častí, vymeňte ju, inak nemožno vylúčiť zranenie zvieraťa.  

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce