Trixie hračka Cat Activity Fun Board - 30 x 40 cm

Trixie hračka Cat Activity Fun Board - 30 x 40 cm

11.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, obľúbenej značky TRIXIE - tento hit zaobstaráte v časovej obmedzenej zľave za 11.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4011905045900
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Trhom osvedčený produkt, originálne od labelu TRIXIE - tento produkt obchodujeme v bombastické akcii za 11.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Hračka Cat Activity Fun Board bola starostlivo vyvinutá Helenou Dbaly a reaguje na potrebu mačiek po telesnom pohybe i duševných výzvach. Vďaka rozdielnym možnostiam hry a stupňom náročnosti je táto hračka vhodná taktiež pre staršie mačičky a tie, ktoré sú obmedzené v svojej pohyblivosti. Skladá sa z piatich rozdielnych modulov, pričom každý z nich predstavuje pre mačku novú úlohu. Tým školí Fun Board šikovnosť Vašej mačky v rôznych oblastiach a ponúka jej veľa zmysluplnej zábavy a radosti z hry. Hračka Cat Activity Fun Board sa skladá z nasledujúcich častí: 1. nádobkový modul: tu sa cvičí hmat a čuch. Mačka musí určiť, kde sa nachádza otvor v priehľadnej nádobke a vyloviť z nej maškrtu. 2. kolíkový modul: ostrý zrak a strategické zručnosti pomôžu Vašej mačke dostať sa k maškrtám medzi kolíkmi. 3. koľajnicový modul: tento modul je obzvlášť vhodný pre staršie mačky alebo mačky s obmedzeným pohybom. S trochou šikovnosti sa naučia posunúť maškrtu z koľají tak, aby ich mohli vytiahnuť. 4. modul pre šikovné jazýčky: tu musí Vaša mačka dokázať, že má šikovný jazýček, aby sa dostala k tekutým maškrtám alebo k vode v malých štvorcových priehlbinách. Tento modul je zaujímavý pre mačky s poškodeným zrakom či iným postihnutím. 5 tunelová časť: po opatrnom zakrádaní a sledovaní môže Vaša mačička loviť v tuneli schovanú hračku alebo maškrtu. Vlastnosti produktu: farba: biela rozmery: D 30 x Š 40 cm materiál: plast vhodný pre mačky od 3 mesiacov vhodný i pre staršie a choré zvieratá 5 modulov s rozličnými úlohami: nádobkový modul kolíkový modul koľajnicový modul modul pre šikovné jazýčky tunelová časť telesné zabavenie a duševné vyťaženie učí šikovnosti možnosť umývania v umývačke

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce