Trixie Friends on Tour krátky popruh do auta - Šírka pásu 20 mm

Trixie Friends on Tour krátky popruh do auta - Šírka pásu 20 mm, nastaviteľná dĺžka: 40 - 60 cm

2.99 €

Akostný s trendy značkou TRIXIE - tento tovar zakúpite s úžasnou cenovkou 2.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4011905127712
Do obchodu

Popis

TRIXIE

Exkluzívny značky TRIXIE - tento hit zaobstaráte za úžasnú cenu 2.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte.

Toto krátka vodítko od Trixie ponúka skvelú možnosť, ako Vášho psíka bezpečne prevážať v aute z miesta na miesto. Drží psíka na krátke vzdialenosti a zabraňuje nebezpečnému vyvádzaniu v aute alebo výskoku z otvoreného okna či dverí. Tak je postarané o vyššie bezpečie a tiež je Vaše zviera chránané v priebehu cesty. Na jednej strane je popruh opatrený pevnou karabínou, k ktorej je možné pripojiť postroj alebo obojok. Na opačnej strane sa nachádza háčik, ktorý zastrčíte do miesta, kam sa zapína pás. Vodítko je dostupné v 2 veľkostiach, ktoré možno i nastaviť do potrebnej dĺžky. Všetky prepojovacie prvky sú vyrobené z pevného kovu, pás naviac z odolného nylónu, ktorý nie je možné roztrhnúť. Jedná sa o praktické zariadenie pre všetkých majiteľov psov, ktorí by svojho miláčika mali so sebou radi i pri jazde na 4 kolesách! Trixie Friends on Tourkrátke vodítko do auta - prehľad: Autopás pre psov Chráni človeka zviera behom jazdy: drží Vášho psa pevne pripútaného, zabraňuje vyvádzaniu v aute i vyskočeniu z otvoreného okna či dverí Velmi pevný: odolný nylonový pás nelze přetrhnout, pevné kovové prvky Karabínka: k ľahkému uchyteniu postroja S háčikom: pre zasunutie do priestoru pre pás (upozornenie: nie je vhodné pre Volvo, Ford a niektoré staršie modely áut) Nastaviteľný: veľkosť možno nastaviť podľa potreby pomocou pracky Farba: čierna Materiál: Pás: 100% polyester Spojovacie prvky: kov Rozmer: dostupný v dvoch rozmeroch Šírka pásu: 20 mm, dĺžka: 40 – 60 cm Šírka pásu: 30 mm, dĺžka: 45 – 70 cm Prosím berte v úvahu, že upevnenie (háčika) sú vhodné pre väčšinu vozov, avšak nie sú kompatibilné so značkami Volvo a Ford.

za cenu 2.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce