Trixie Fresh Flow Deluxe fontánka - náhradný filter (2 ks)

Trixie Fresh Flow Deluxe fontánka - náhradný filter (2 ks)

3.29 €

Váš obľúbený produkt, čo nám dodáva Petmate - tento tovar si môžete nechať poslať s VIP zľavou pre každého za 3.29 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4011905243931
Do obchodu

Popis

Petmate

Jedinečná ponuka, s osvedčenou značkou Petmate - tento hit zaobstaráte vo výpredajové akciu za 3.29 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Vďaka stálemu toku fontány Fresh Flow Deluxe si voda zachová svoju príjemnú čerstvú a sviežu chuť. Mačky uprednostňujú tento typ príjmu tekutín. Nepretržitý tok vody nabáda mačku k častejšej návšteve fontány, čím sa zvýši jej denný príjem tekutín, to podporuje správnu funkciu obličiek. Funkčné vlastnosti Fresh Flow Deluxe: do zásobníka sa až po rysku naleje voda fontána sa zapojí do elektrickej siete veľmi tichý chod čerpadla fontánky filter z aktívneho uhlia zvyšuje čistotu a sviežosť vody (podľa potreby meniteľný) a eliminuje škodlivé baktérie čerstvo filtrovaná voda prúdi ako vodopád z vrchu fontány Fresh Flow cez malú rampu opäť do misky, tak poskytne Vašej mačke toľko potrebné osvieženie - ticho a bez striekania voda v miske zostane vždy čistá, čerstvá a svieža a vďaka pravidelnému filtrovaniu a prietoku chladená priehľadná nádržka umožňuje jednoduchú kontrolu zásoby vody adaptér 230V/12V spĺňa normy CE a GS, poskytuje teda maximálne bezpečie jednoduchá údržba, ručné umývanie horúcou vodou + prostriedkom na riad súčasťou je návod k obsluhe s obrázkami, ako i návod na čistenie Dôležité upozornenie: Fontána Fresh Flow musí byť pravidelne čistená. Mačacie chlpy a vodný kameň môžu negatívne ovplyvniť funkciu fontány. K odstráneniu vodného kameňa vložte jednotlivé časti pumpy asi na 2 hodiny do vody s odstraňovačom vodného kameňa. Po tejto kúpeli jednotlivé časti dokonale očistite. Čerpadlo by malo byť v závislosti na tvrdosti používanej vody vždy po 2 - 4 týždňoch zbavené vodného kameňa. Na čerpadlo zanesené vodným kameňom sa nevzťahuje záruka. V prípade neopraviteľného zanesenia pumpy vodným kameňom je možnosť dokúpiť náhradnú pumpu. Dbajte, prosím, na to, aby bolo vždy vo fontánke dostatočné množstvo vody. Fontána v žiadnom prípade nesmie bežať naprázdno bez vody. V prípade zistenia poruchy, kedy fontána nebola dostatočne zásobená vodou a bežala bez vody, záruka taktiež zaniká. Rozmery: dĺžka: cca. 30 cm šírka: cca. 23 cm (vpredu užšia) výška: cca. 15,5 cm dĺžka elektrického kábla cca. 1,75 m Náhľad produktu v krémovej farbe: Návod k produktu Fresh Flow Deluxe:

za cenu 3.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce