Trixie Fresh Flow Deluxe fontánka - náhradný filter (2 ks)

Trixie Fresh Flow Deluxe fontánka - krémová

23.99 €

Diskontný značky Petmate - tento tovar zakúpite s úžasnou cenovkou 23.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 029695248733
Do obchodu

Popis

Petmate

Ponuka pre vás: čo nám vyrába Petmate - tento hit môžete získať za mimoriadne nízku cenu 23.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Vďaka stálemu toku fontány Fresh Flow Deluxe si voda zachová svoju príjemnú čerstvú a sviežu chuť. Mačky uprednostňujú tento typ príjmu tekutín. Nepretržitý tok vody nabáda mačku k častejšej návšteve fontány, čím sa zvýši jej denný príjem tekutín, to podporuje správnu funkciu obličiek. Funkčné vlastnosti Fresh Flow Deluxe: do zásobníka sa až po rysku naleje voda fontána sa zapojí do elektrickej siete veľmi tichý chod čerpadla fontánky filter z aktívneho uhlia zvyšuje čistotu a sviežosť vody (podľa potreby meniteľný) a eliminuje škodlivé baktérie čerstvo filtrovaná voda prúdi ako vodopád z vrchu fontány Fresh Flow cez malú rampu opäť do misky, tak poskytne Vašej mačke toľko potrebné osvieženie - ticho a bez striekania voda v miske zostane vždy čistá, čerstvá a svieža a vďaka pravidelnému filtrovaniu a prietoku chladená priehľadná nádržka umožňuje jednoduchú kontrolu zásoby vody adaptér 230V/12V spĺňa normy CE a GS, poskytuje teda maximálne bezpečie jednoduchá údržba, ručné umývanie horúcou vodou + prostriedkom na riad súčasťou je návod k obsluhe s obrázkami, ako i návod na čistenie Dôležité upozornenie: Fontána Fresh Flow musí byť pravidelne čistená. Mačacie chlpy a vodný kameň môžu negatívne ovplyvniť funkciu fontány. K odstráneniu vodného kameňa vložte jednotlivé časti pumpy asi na 2 hodiny do vody s odstraňovačom vodného kameňa. Po tejto kúpeli jednotlivé časti dokonale očistite. Čerpadlo by malo byť v závislosti na tvrdosti používanej vody vždy po 2 - 4 týždňoch zbavené vodného kameňa. Na čerpadlo zanesené vodným kameňom sa nevzťahuje záruka. V prípade neopraviteľného zanesenia pumpy vodným kameňom je možnosť dokúpiť náhradnú pumpu. Dbajte, prosím, na to, aby bolo vždy vo fontánke dostatočné množstvo vody. Fontána v žiadnom prípade nesmie bežať naprázdno bez vody. V prípade zistenia poruchy, kedy fontána nebola dostatočne zásobená vodou a bežala bez vody, záruka taktiež zaniká. Rozmery: dĺžka: cca. 30 cm šírka: cca. 23 cm (vpredu užšia) výška: cca. 15,5 cm dĺžka elektrického kábla cca. 1,75 m Náhľad produktu v krémovej farbe: Návod k produktu Fresh Flow Deluxe:

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce