Travel Pro rampa pre psov - D 150 x Š 40 cm

Travel Pro rampa pre psov - D 150 x Š 40 cm

44.99 €

Vynikajúci od spoločnosti zooplus Exclusive - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 39.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 4054651846438
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Diskontný od spoločnosti zooplus Exclusive - tento tovar si môžete nechať dodať s úžasnou cenovkou 39.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

To, čo je pre jedných psíkov otázka jedného skoku, môže byť pre iných nezdolná prekážka. Rampa pre psov Travel Pro je tu pre Vás na miestach, kde Váš psík potrebuje pomôcť, treba pri nástupe do kufra auta alebo pri zdolávaní schodov. Čierná rampa je vyrobenaá z robustného, odolného materiálu a skladá sa zo 4 spojených častí. Šetrí miesto, pretože sa dá zložiť, je teda ideálna pre malých psov, psíkov seniorov alebo tých, ktorí majú pohybové problémy. Vďaka tomuto podpornému prostriedku predídete nadmernému zaťaženiu kĺbov. Rampa má však zmysel aj pre mladých jedincov, pretože predstavuje prevenciu proti neskorším kĺbovným ochoreniam. Priestor je navyše protišmykový a vyprofilovaný, takže sa po ňom môže Váš psík bezpečne pohybovať. Rampa je vhodná pre jedincov do 50kg. Rampa pre psov Travel Pro - prehľad: Pevná rampa z umelej hmoty pre psov do 50 kg Vhodné pre malých psov, seniorov a jedince s dyspláziou lakťového alebo bedrového kĺbu, spondylózou alebo artrózou: vyhnete sa tak nadmernému zaťažovaniu a prekonávaniu výškových rozdielov, prevencii kĺbových a kostných ochorení Stabilná, pevná konštrukcia zo 4 spojených kusov Protišmyková, profilovaná plocha: pre bezpečnú chôdzu Bočné vyvýšenie: Pre ešte väčšiu istotu Zúbky na zachytenie: rampa dobre drží Dlhá rampa: malý sklon aj v prípade, že je kufor auta vysoko Skladacia: iba pomocou niekoľkých pohybov rampu zložíte, šetrí miesto Úchyt: komfortný transport Nízka hmotnosť Odolný voči poveternostným vplyvom Materiál: umelá hmota Záťaž: max. 50kg Hmotnosť: cca. 4kg             Farba: čierna Rozmer: Celkom: D 152 x Š 40 x V 13cm Plocha na chôdzu: D 150 x Š 34cm Bočnica: cca. 4cm V zloženom stave: D 40 x Š 26 x V 43cm Upozornenie: Uistite sa, že zúbky sú pevne zachytené za danú plochu a že nie je možné aby rampa spadla dole, to všetko predtým, než na rampu pustíte psíka.

za cenu 39.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce