Tráva pre mačky Gimpet Hy-Gras - 150 g

Tráva pre mačky Gimpet Hy-Gras - 150 g

5.99 €

Limitovaná edícia produktu s osvedčenou značkou GimCat - tento artikel odporúčame v jedinečnej akcii za 2.29 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4002064407296
Do obchodu

Popis

GimCat

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od obľúbenej spoločnosti GimCat - tento hit môžete získať extra výhodne za 2.29 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Pri každodennej starostlivosti o svoju srsť prehltne mačka nemalé množstvo chlpov, ktoré jej žalúdok nie je schopný stráviť. Aby sa mačky týchto chlpov zo žalúdku zbavili, žerú rady trávu, ktorá im dopomôže s vydávením týchto chumáčikov srsti (bezoárov). Užívanie normálnej klasickej trávy však kvôli jej tvrdosti môže viesť k poraneniam. Tráva pre mačky Gimpet bola vyšľachtená za tým účelom, aby sa mačka pri jej prehĺtaní nezranila. Gimpet Hy-Gras sa vyznačuje ľahkým pestovaním. Vďaka praktickej miske, ktorá je súčasťou balenia, a jej vodonosnému hydro-jadru umožňujúce občasné zalievanie, bude čerstvá trávička Vašej mačke vždy k dispozícii. Urobte mačke radosť a zároveň si vytvoríte v byte či na balkóne malý zelený kútik. Doplnkové krmivo pre mačky.

za cenu 2.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce