Tigerino Special Care stelivo pre mačky - Active Carbon - Dvojité balenie 2 x 12 l

Tigerino Special Care stelivo pre mačky - Active Carbon - Dvojité balenie 2 x 12 l

21.99 €

Poctivý výrobok, čo nám dodáva Tigerino - tento produkt obchodujeme za jedinečnú cenu 21.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 4260358517612
Do obchodu

Popis

Tigerino

Tradičný bestseller, od spoločnosti Tigerino - tento hit zaobstaráte v neopakovateľnej akcii za 21.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Tigerino Special Care - Active Carbon je inovatívne, účinné, hrudkujúce stelivo s aktívnym uhlím. Vlákna zo škrupín kokosových orechov a prírodné aktívne uhlie tvorí vysoko poróznu hmotu s veľmi dobrými savými schopnosťami. Jeden gram aktívneho uhlia vydá za cca. 1.000 qm steliva. Vďaka vynikajúcim fyzikálnym vlastnostiam sú účinne pohlcované aj pachy, ktoré sú viazané práve aktívnym uhlím. Stelivo zo 100 % prírodného betonítu umožňuje aj tvorbu pevných, rovných hrudiek. Vďaka jemnej štruktúre je piesok príjemný aj pre mačacie labky. Vôňa detského púdru zaistí príjemnú vôňu, ktorú oceníte Vy aj Vaša mačka! Presvedčte sa o kvalitách steliva Tigerino Special Care - Active Carbon: Kvalitné hrudkujúce stelivo so schopnosťou viazať pachy S aktívnym uhlím: uhlíkové telo vlákien získané zo škrupín kokosových orechov. Jeden gram aktívneho uhlia vydá zo cca. 1.000 qm steliva. Vďaka špeciálnym fyzikálnym vlastnostiam výborne pohlcuje pachy a viaže ich S príjemnou vôňou detského púdru Jemný, savý a kvalitný granulát z prírodného betonitu Tvorí extra pevné hrudky 99 % bezprašné (tvorba prachu pod 1%) Vyrobené v Nemecku Rýchla tvorba malých hrudiek udržuje zvyšné stelivo suché, pravidelné odoberanie hrudiek pomocou na to určenej lopatky udrží stelivo hygienicky čisté.

za cenu 21.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce