Tigerino Nuggies Ultra podstielka s vôňou bavlníkových kvetov - 14 l

Tigerino Nuggies Ultra podstielka s vôňou bavlníkových kvetov - 14 l

12.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od producenta Tigerino - tento artikel sa na vás teší po zlacnenie za 7.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4260358516615
Do obchodu

Popis

Tigerino

Hit poslednej doby, od originálneho výrobcu Tigerino - tento tovar si môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 7.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Hrudkujúca podstielka Tigerino Nuggies je vyrobená zo 100% čistého prírodného ílu a je veľmi jemný a bezprašný. Vôňa bavlníkových kvetov Vás každý deň očarí sviežim závanom čerstvo vypraného prádla, čo je veľmi príjemné - pre človeka aj zviera. Aroma Control Formula zaisťuje dlhodobé pohlcovanie pachov. Formula nepríjemné pachy zapuzdrí a šíria príjemnú vôňu bavlníkových kvetov. Vyskúšajte sami túto osviežujúcu vôňu! Prednosti podstielky Tigerino v krátkom prehľade: Jemná vôňa bavlníkových kvetov 100% prírodní íl - bez chemických prísad Okamžite hrudkuje Extrémna savosť: 4 x trvácnejšie ako bežné stelivá Absorpcia pachov: pohlcuje pachy po veľmi dlhú dobu Jemné, bezprašné zrna Vyrobené v nemecku Rýchla tvorba malých hrudiek udrží ostatné stelivo suché, pravidelné odstraňovanie hrudiek lopatkou ho udrží hygienicky čisté a svieže.   Tipy a pokyny: Odporúčame umiestniť toaletu do teplých, suchých priestorov. Rýchla tvorba malých hrudiek udrží ostatné stelivo suché, pravidelné odstraňovanie hrudiek lopatkou ho udrží hygienicky čisté a svieže. Pokiaľ bude prechod na nové stelivo spôsobovať mačke problémy, čo sa stáva veľmi zriedka, pridajte k prvému baleniu podstielky Tigerino Nuggies doterajšie stelivo (môže ovplyvniť účinok).   Použitie: 1. Naplňte čistú mačaciu toaletu cca. 7 cm vysokou vrstvou hrudkujúcej podstielky Tigerino Nuggies. 2. Min. 1 x denne odstraňujte hrudky a výkaly. V prípade potreby doplňte stelivo. 3. Toaletu čistite cca 1x mesačne. 4. Použité stelivo vhadzujte do bežného odpadu alebo zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. Nevhadzujte stelivo do toalety!

za cenu 7.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce