Tigerino Nuggies podstielka so sviežou vôňou - výhodné balenie 2 x 14 l

Tigerino Nuggies podstielka so sviežou vôňou - výhodné balenie 2 x 14 l

7.49 €

Vaše možnosti obohacujúce od obľúbeného výrobcu Tigerino - tento artikel je v túto chvíľu s unikátnou zľavou za 12.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4260358514314
Do obchodu

Popis

Tigerino

Vaše možnosti obohacujúce od popredného výrobcu Tigerino - tento artikel pořizujte za výhodnú cenu 12.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Tigerino Nuggies pohlcuje nepríjemné pachy po dlhú dobu a navodzuje príjemnú sviežu vôňu. Vôňa čerstvej trávy a jarnej lúky je veľmi príjemná - ako pre ľudí tak pre zvieratá. Podstielka Tigerino Nuggies je zložená zo 100% čistého prírodného ílu a je obzvlášť jemná a bezprašná. Prednosti podstielky Tigerino v krátkom prehľade: svieža vôňa jarnej lúky 100% prírodný íl - bez chemických prísad zhlukuje ihneď vysoká savosť: 4 x väčšia trvanlivosť ako bežné steliva absorbuje pachy: pohlcuje pachy po dlhú dobu jemné, bezprašné zrniečka vyrobené v Nemecku Stelivo disponuje schopnosťou rýchleho zhlukovania a udrží tak zvyšné stelivo suché. Pravidelne odstraňujte zhluky lopatkou a udržíte tak toaletu hygienicky čistú. Tipy a upozornenie: Umiestnite toaletu v teplej a suchej miestnosti. Vďaka schopnosti rýchleho zhlukovania zostane ostatné stelivo suché a pravidelným odstraňovaním zhlukov udržíte toaletu hygienicky čistú. Pokiaľ si Vaša mačka ihneď na nové stelivo nezvykne, čo sa stáva veľmi zriedka, zmiešajte prvé balenie podstielky Tigerino s doterajším stelivom(čo môže ovplyvniť účinok). Použitie: 1. Naplňte mačaciu toaletu cca 7. cm vrstvou podstielky Tigerino Nuggies. 2. Min. 1x denne odstraňujte zhluky a výkaly. V prípade potreby stelivo doplňte. 3. Cca 1x mesačne toaletu kompletne vyčistite. 4. Stelivo zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi do komunálneho odpadu. Nikdy nevhadzujte použité stelivo do toalety!

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce